Sennheiser CX 400BT - Bílá

SKU
4044155251760
AKCE
Hodnocení:
90%
Akční cena 3 804 Kč Běžná cena 5 290 Kč
Do 5 dnů
4.5
90% of 100
Napsat recenzi
5
50 % (1)
4
50 % (1)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Měnič o průměru 7 mm dělá rozdíl

  • výkonný dynamický měnič (7 mm), který snadno pokryje hluboké basy i nejjemnější detaily
  • extrémně úsporný a stabilní přenos Bluetooth 5.1 bez výpadků
  • všechny kodeky, které budete potřebovat (včetně aptX)
  • výdrž na jedno nabití až 7 h a dalších 13 h při použití pouzdra
  • Možnost ekvalizace zvuku nejen skrze mobilní aplikaci
  • Ergonomické tvarování pro pohodlné nošení
  • Podpora hlasových asistentů
  • Velice dobrá pasivní izolace od okolních hluku
Žádáte-li od sluchátek nejen komfort a skvělou ergonomii při každodenním používání, ale také velký zvuk, jehož kvalita potěší i opravdu náročné uši, potřebujete nejen kvalitní přenos signálu, ale především pořádný dynamický měnič, který převede signál na zvuk a dále na opravdovou radost z poslechu.

Novinka CX 400BT proto kromě nejmodernějšího přenosu Bluetooth 5.1 a kvalitního kodeku aptX sází hlavně na velký měnič o průměru 7 mm. Na miniaturní sluchátka do uší solidní hodnota, nemyslíte?


Poslouchat i komunikovat v nejvyšší kvalitě

S modelem CX 400BT nemusíte volit mezi skvělým zvukem a kvalitními mikrofony. Kromě precizního zvuku se totiž můžete spolehnout na citlivé mikrofony, kterým během telefonních hovorů neunikne ani hláska. Přitom si hravě poradí také s okolním hlukem, který účinně filtrují.

Ani tady však praktičnost našich sluchátek nekončí. Těšit se můžete třeba na vestavěný ekvalizér, s jehož pomocí si výsledný zvuk kdykoli doladíte podle nálady. Veškeré funkce včetně hlasitosti přitom ovládnete pomocí dotykových ploch na sluchátku, případně si je nastavíte v aplikaci Smart Control.


Díky pouzdru vydrží v provozu až 20 h

Vestavěná nabíjecí baterie ve sluchátkách Sennheiser CX400 BT udrží celý model v provozu po dobu 7 h na jediné nabití. S každým vložením do stylového pouzdra je baterie sluchátek znovu dobíjena tak, aby byla sluchátka připravená pro vaše další poslouchání muziky. Nabíjecí box je opatřen také vysokokapacitním akumulátorem a dobu provozu sluchátek prodlouží o dalších 13 h. Díky nabíjecímu pouzdru se tak nebudete muset neustále porozhlížet po zdroji elektrické energie pro nabití sluchátek. Až se vybije i box, stačí ho dobít skrze USB-C připojení. Sluchátka mají funkci Auto On a Auto Off, která výrazně šetří energii baterie.


Podporují hlasové ovládání a nabízí pohodlíčko při nošení

Pro své miniaturní rozměry se sluchátka Sennheiser CX400 BT báječně hodí i pro posluchače a posluchačky s malýma ušima. Jsou ergonomicky tvarovaná a dobře sedí v uších, takže si budete užívat dokonalé pohodlí při nošení po celou dobu používání sluchátek. V balení najdete také 4 páry ušních nástavců v různých velikostech od XS až po L, z nichž si každý vybere tu jemu nejlépe padnoucí. Sluchátka se jednoduše ovládají skrze vestavěná tlačítka nebo prostřednictvím hlasového ovládání, protože podporují hlasové asistenty. Za tímto účelem jsou osazena kvalitními mikrofony MEMS a využijete je také pro vyřizování handsfree hovorů.
Výrobce Sennheiser
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) výkonný dynamický měnič (7 mm), který snadno pokryje hluboké basy i nejjemnější detaily
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
THD+N (%) <0,08
Citlivost (dB) 107
Hlasový asistent ✔ (jiný)
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Bezdrátový přenos Bluetooth
Nadstandardní BT kodek AAC, aptX®
Dosah signálu (m) 10
Výdrž baterie (hod.) 7 + 13 h s pouzdrem
Doba nabíjení (hod.) 1,5
Mikrofon
Konektor USB-C
Barva Bílá
Hmotnost (g) 6 + 6 = 37
Příslušenství Nabíjecí kabel USB-C, 4 páry nástavců (XS, S, M, L), dobíjecí pouzdro