DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Sennheiser HD 800 S

SKU
4044155209280
43 390 Kč
Skladem

Vylepšená verze referenčních sluchátek Sennheiser HD 800 s novým tlumením z modelu IE800 a kvalitnějším kabelem. Otevřená konstrukce, měniče 56 mm, 4 - 51.000 Hz, 300 ohmů

 

Sennheiser HD 800S

Sluchátka pravdivá, moderní, vzhledná, kvalitní, vyhovující širokým uživatelským vrstvám a ne za všechny peníze? Možná, že v sériích od Sennheiser lze najít odpověď, protože tyto produkty mají co říct i těm největším kritikům. Přirozeně krásný zvuk je dílem otevřených  circumaurálních HD sluchátek, speciálně vybíraný materiál, kabely s vysokou vodivostí, konstrukce se čtyřmi vodiči a teflonová izolace hovoří za vše

 

Odhalený Sennheiser

Žádný hluk, jen solidní, precizní poslech v tichosti a bez rušivých elementů – to jsou modely od specialisty, společnosti Sennheiser. Výrobce sluchátek, původem z Německa, se vrhnul na dráhu zcela originální, přičemž výsledný efekt souvisí s nadstandardními parametry a vynikajícím zvukem. Nová verze předchozích HD 800 se vylepšením (využitím tlumícího řídícího systému, který má omezit legendární výšky HD 800) dostává na příčky žebříčku s kvalitními produkty. A výrobek, evokující ostrý, fantasticky postupující kupředu a bezkonkurenční zvukový proud, si snadno získává oblibu v okolí.

 

Průmyslový design na jedničku

Formu a funkčnost těchto muzikálních přátel propagují konstrukční danosti, vrstvený kov, plastová čelenka a další stavitelné vymoženosti. Všechny atributy dohromady pak zjevně tlumí vibrace - napomáhají tomu také ručně vyráběné mikrovláknové mušle, díky nimž je pohodlí a komfort, i dlouho trvající poslech v tomto případě na jedničku s hvězdičkou. Veškerý materiálový základ poté slibuje skvělé komponenty, převodník se uzavírá díky nerezové oceli. Pro naprostou lehkost a velkou pevnost, kterou však nezatěžuje vysoká hmotnost výrobku, je využito materiálů, které se běžně používají v leteckém průmyslu. 

 

Pokročilé technologie jsou základním předpokladem úspěchu

Specializace na výrobu sluchátek ovšem předpokládá hlavně účelné využívání nejnovějších technologií výroby sluchátkových reproduktorů seriózní společnosti, fungující pod značkou Sennheiser. Tvarovaná membrána je dána cívkou a magnetem, patří k nejrozměrnějším, jaké kdy byly použity v dynamických sluchátkách. Akustický prostor je díky systému absorpční teorie dokonale zvládnutý.

 

Transparentně efektní vzhled

Projev sluchátek HD 800S je korunován neobyčejně atraktivním vizuálním vjemem, protože designoví tvůrci společně s akustickými inženýry odvedli velký kus práce. Samotný měnič je pojat v přesně zpracovaných komponentech z nerezové oceli s matným, exkluzivním povrchem černé barvy. Kdo hledá náušníky, pak je pro ně vybrán vysoce kvalitní materiál, lze-li takto nazývat speciální tkaninu z mikrovlákna.

 

Průvodní důležité informace

Otevřená dynamická konstrukce sluchátek zároveň předpokládá adaptabilitu všech funkcí a uvést ty nejdůležitější parametry není od věci. Harmonické zkreslení aneb THD činí 0,02 %. Nominální impedance je na hranici 300 Ohm, citlivost a akustický tlak lze shrnout pod pojem 102 dB (při 1 VRMS/ kHz). Kompaktní projev je omezen frekvenčním rozsahem od 4 do 51 000 Hz. Přidaný kabel je dlouhý plné 3 m, je-li v hledáčku zájmu hmotnost výrobku, jde přibližně o 330 g.

 

Za málo peněz velký hudební zážitek

Zažít festival zvuků v sound kvalitě, zabalený v úhledném balíčku spolu s veškerým příslušenstvím, je samozřejmým předpokladem, používáte-li právě zázrak s označením HD 800S. Dlouhou a nefalšovanou radost z poslechu zažít tedy může kdokoli, kdekoli a kdykoli, jen si umět správně vybrat, používat, respektive hlavně využívat všechny nabízené přednosti, výhody a klady.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Otevřená
 • Měniče: 56 mm, duofol
 • Materiál náušníků: Mikrovlákno
 • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
 • Frekvenční rozsah: 4 - 51,000 Hz (-10 dB)
 • Impedance: 300 Ω
 • Citlivost: 102 dB
 • Harmonické zkreslení: 0.02 % (1 kHz 1 Vrms)
 • Hmotnost: 330 g
 • Odpojitelný kabel: ano

 

Co obsahuje balení?

 • Dva stíněné kabely o délce 3 m (Jack 6,3 mm a Pentaconn 4,4 mm)

 

Recenze sluchátek Sennheiser HD 800S

Výrobce Sennheiser
Frekvenční odezva od (Hz) 4 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 51000 Hz
Impedance (Ω) 300 Ω
Citlivost (dB) 102 dB
Délka kabelu (m) 3 m
Barva Černá
Vaše hodnocení