AKCE

Sennheiser HD 820

SKU
4012418049829
Hodnocení:
100%
Akční cena 38 900 Kč Běžná cena 51 999 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Najít právě taková sluchátka, která svému uživateli dovolí vychutnat si hudbu kdekoli a kdykoli na audiofilní úrovni, není nic jednoduchého. Určitou satisfakcí je průkopnický model uzavřených dynamických sluchátek, který vášniví milovníci hudby uvítají k poslechu jak doma, tak na cestách. Použitý kryt skeneru eliminuje rezonance, čímž jsou sluchátka více transparentní, širší a obsažnější.

 

  • Tvrzeným sklem uzavřená zvuková komora izoluje hluk v obou směrech
  • Zvuk na úrovni otevřených modelů díky absorpci odrazů a redukci tlaku za měničem
  • Extrémně široký frekvenční rozsah 12 - 43.800 Hz (-3 dB) a 6 - 48.000 Hz (-10 dB)
  • Impedance 300 ohmů

 

Sluchátka na úrovni

Sluchátka mohou být uzavřeného nebo otevřeného designu, avšak audiofilní standard souvisí se zcela jinými aspekty. Tvrzení, že otevřený sluchátkový typ je lepší, je překonáno škálou mladších sluchátek značky Sennheiser, konkrétně model HD 820 využívá inovativní technologii, která z poslechu činí zvuky extrémně průhledné a přirozené. Zvukové pole je maximálně realistické, pozornost je věnována detailu i designu. Proto také ušní moduly jsou měkké a pohodlné díky užitému mikrovláknu, jsou ručně zpracované s řemeslnou zručností. Přinášejí dokonale utlumený okolní hluk, dokonce i mohutná kovová čelenka je vyložena vnitřním tlumícím prvkem.

 

Dokonalý poslechový zážitek

Pro skvělý poslech není nic lepšího, než přirozené, široké, průzračné, otevřené a živé zvukové pole. Lze ho očekávat od uzavřených sluchátek nebo je to utopie? Díky užité firemní technologii je možné zcela jistě prozkoumat a znovuobjevit jakýkoli hudební žánr, a to ve zcela jedinečné kvalitě referenční třídy, aniž by bylo narušeno akustické soukromí ostatních. HD 820 umí tedy nejenom otevírat zvuková pole, ale ideálně otevírá také nové možnosti s cílem, jak si komfortně užít hudbu.

 

Jak docílit akustické průhlednosti

Technologie výrobní společnosti Sennheiser jsou výsledkem letitého bádání a zkoumání. V některých modulech bylo docíleno transparentního výkonu, což je průlomové, a to speciální inovací – za přičinění legendárních snímačů Sennheiser Ring Radiator s unikátními skleněnými kryty. Speciální sklo zajišťuje odraz zvukových vln od zadní části snímačů až po absorbér, což vede k odstranění rezonancí.

 

Začít je třeba u maličkostí

Německá výrobní společnost vyniká precizní výrobou, počínaje těmi nejzákladnějšími komponenty a elementárními částmi. Výroba probíhá v Německu a je zaměřena na detail každé vyrobené součástky.
Konečně lidské uši si mohou libovat v ručně vyrobených náušnících, které mají za úkol izolovat posluchače od vnějších ruchů. Důležité jsou stříbrné kabely OFC, pozlacené zástrčky i robustní kovová čelenka. Zážitek z poslechu lze modifikovat zesilovačem Sennheiser HDV 820, určeným pro dynamická sluchátka.

 

Konektivita, vzhled, příslušenství

Výbava je založena na konektivní nezávislosti, speciálně vyladěný symetrický impedanční kabel s nízkou kapacitou a vyváženou 4,4 mm zástrčkou, je toho důkazem. Mimo jiné nabízí špičkové vlastnosti v kontaktu s odporem. Vzhled je dán originálním skleněným krytem, který zobrazuje všechno důležité. Jeho estetická stránka souvisí s nadčasovou klasikou a zajímavou, technickou krásou. Kromě sluchátek je v příslušenství také 3 m dlouhý připojovací kabel s konektorem (stereo jack 6,35 mm), nechybí 4,4 mm konektor stereo jack Pentaconn (XLR4) vyvážený, konektor XLR-4 vyvážený, jednotka USB flash (verze SD-U16L) s návodem k použití, úložný box a mikrovlákno.

 

Technické zázemí

Sluchátka disponují frekvenční odezvou v rozsahu 12 – 43 800 Hz s tolerancí -3 dB a s impedancí 300 Ohm, s odezvou 6 – 48 000 Hz s tolerancí -10 dB. Jejich hmotnost je 360 g bez kabelu. Od roku založení společnosti (1945) má Sennheiser především zájem pracovat na vývoji, vylepšování a inovaci mikrofonů, sluchátek, audio komponentů. Značka Sennheiser se prosadila díky úspěchům v oboru, zvyšující se produkci a díky vzrůstající oblibě u audiofilské klientely.

Výrobce Sennheiser
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 12
Frekvenční odezva do (Hz) 43800
THD (%) nespecifikováno
THD+N (%) nespecifikováno
Impedance (Ω) 300
Citlivost (dB) 103
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Výdrž baterie - ANC + drátový přenos (hod.)
Mikrofon
Konektor Jack (6,35 mm), Pentaconn (4,4 mm)
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 3
Barva Černá
Hmotnost (g) 360
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)