SVS SB-1000 Pro - Černý jasan

SKU
SB1000PROBA
-12%
Hodnocení:
100%
Akční cena 17 990 Kč Běžná cena 20 490 Kč
Skladem
Sleva 1 000 Kč PRO REGISTROVANÉ

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

7%
Cena při zakoupení samostatně: 49 460 Kč
Takže ušetříme: 3 467 Kč
45 993 Kč
5%
Cena při zakoupení samostatně: 49 460 Kč
Takže ušetříme: 2 477 Kč
46 998 Kč

Oslnivá hloubka zvuku

Kolik hvězdiček získá subwoofer s úžasnými basy a s ohromující muzikálností? Jako bonus dostal do vínku také nejmodernější funkce, které předefinují výkon subwooferu daleko za jeho cenu i mimo ni. Je v něm skutečná síla, navíc se může honosit legendárním rodokmenem. Tím vším hodně převyšuje produkty v téže třídě. Tým SVS se sídlem v Youngstownu v Ohiu je vedený progresivním prezidentem a výkonným ředitelem, Gary Yacoubianem. Tento výrobce je znám mimo jiné i nezměrnou vášní pro vytváření reproduktorů, subwooferů a zvukového příslušenství na světové úrovni.

Útok na zvukovou scénu

Nadšení pro zvukové hloubky může naplnit subwoofer SB-1000 Pro s 325 W RMS, špičkovým výkonem 820 W, Sledge zesilovačem s plně diskrétním výstupem MOSFET a sofistikovaným 50 MHz DSP pro basy extra čisté, nedotčené a plné energie. Přepracovaný 304,8 mm ovladač s vysokou exkurzí má jistou kontrolu nad místností s tonálně přesným dolním koncem. Umí zajistit hluboký ponor do audia a umocnit tak poslechový zážitek. Součástí je aplikace SVS pro subwoofer DSP, napomáhající pohodlnému ladění a ovládání.

Jak funguje subwoofer

Subwooferu sluší rozšíření hlubokých basů až na 20 Hz, drsně působí i masivní výstup s ohromující muzikálností, což hodně těší audiofily i fanoušky domácího kina. Referenční výkon subwooferu nikdy nebyl blíž velikosti kabinetu ani jeho ceně. SB-1000 Pro je ve všech směrech průlomový modul, tolik specifický pro produkci SVS. Do velkého exkurzního ovladače SVS byl implantován soubor několika inovací, aby zajistily masivní sub-basový výkon, vycházející z relativně kompaktní skříně. Progres výrobce spočívá v konstrukci kužele i ve specifikacích surroundu, kmitací cívky a motoru.

Technologická základna

Díky technologii referenčních zesilovačů z vlajkové lodi řady SVS 16-Ultra je tento unikátní model korunován vynikajícím zesilovačem Sledge STA-325D. Využívá ohromný výkon a zajišťuje tonální přesnost, včetně ovládání ovladače - 50 MHz Analog Devices Audio DSP s frekvenční odezvou, přesně nakonfigurovanou pro SB-1000 Pro. Cennou devízou je také aplikace pro SVS subwoofer určená smartphonům, coby skutečně komfortní způsob ovládání hlasitosti. Zajištěn je přístup k více funkcím DSP a programování vlastních předvoleb, možnost upravit dělicí frekvence, třípásmový parametrický EQ, polaritu, zisk místnosti – a to vše v pohodlí domova. Rozsah frekvencí činí rozptyl od 20 do 270 Hz +/- 3 dB, hlubší prodloužení o 2–3 Hz v malých, až středně velkých místnostech.

Specifika a přednosti zařízení

Subwoofer je jedinečný díky užité ochranné extra silné nerezové síťové mřížce z ABS tkaniny, iso-elastomerovým patkám, extra těžkému, silnoproudému napájecímu kabelu. Nechybí ani nevyvážený stereofonní vstup, výstup. Výrobce přidává možnost Auto / On a Trigger prostřednictvím aplikace, 3-12V AC / DC. Konstrukce vychází z bezolovnatého modulu. Subwoofer disponuje celosvětovou bezpečnostní certifikací a úspornou spotřebou energie, která činí 0,5 W v pohotovostním režimu. Rozměry kabinetu jsou dány 342 x 330 x 375 mm, včetně mřížky, 342 x 330 x 352 mm bez mřížky. Hmotnost zařízení po vybalení dosahuje kompletně necelých 12 kg. I s balením subwoofer váží až 15 kg. Důležitým komponentem je hlasová cívka s vysoko proudými 6- vrstvými čistými vinutími z měděného drátu. Špičkový design vinutí této kmitací cívky minimalizuje zkreslení a kompresi energie, přičemž dochází k odvodu tepla, zajištění linearity a vyladění magnetiky pro vysokou exkurzi. K optimálnímu výkonu přivádí subwoofer dvoudílný velmi kvalitní motor s feritovými magnety Y30.

Vlastnosti:

 • 20 - 270 Hz +/- 3 dB
 • Očekávejte hlubší zvuk o 2–3 Hz v malých až středně velkých místnostech.
 • 2 metrová zemní rovina od reflexních struktur (kvazi-anechoická).
 • Ochranná nerezová extra silná síťová mřížka z ABS tkaniny
 • Iso-elastomerové patky jsou součástí balení
 • Extra silný, silnoproudý napájecí kabel 6 '
 • Nesymetrický stereofonní vstup / výstup
 • Možnosti Auto / On a Trigger prostřednictvím aplikace, 3-12V AC / DC spoušť
 • Vyhovuje směrnici RoHS, bezolovnatá konstrukce, celosvětové bezpečnostní
 • certifikace
 • Zelená 0,5 wattová nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu

Video ukázka:


Výrobce SVS
Typ subwooferu Aktivní
Měniče ø30cm
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 325
Výkon maximální (W) 820
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 270
Barva Černá
Šířka (mm) 330
Výška (mm) 350
Hloubka (mm) 370
Hmotnost (kg) 12
Vaše hodnocení