SVS SB-4000 - Klavírní lak - Černá

SKU
SVS-SB-4000-744
51 990 Kč
Do 5 dní
Subwoofery řady SVS 4000 demolují jakékoliv zažité pravidla posuzování výkonu subwooferu tím, že nabízejí modely referenčního kalibru za cenu, které nebudete chtít uvěřit. Z technologiemi převzatými z nejvyšší řady SVS 16-Ultra subwoofery řady SVS 4000 vyhrávají jedno ocenění za druhým v jakémkoli odborném magazínu, který se vám dostane do rukou. Pokud hledáte akustický tlak, který z vaší poslechové místnosti vytiskne strop, bas, který otřese celou místností, kontrolu a absolutní přesnost - jste na správném místě.

Technologie

13,5 palcový měnič SVS s vysokým zdvihem
Koš měniče je vyroben z kompozitních materiálů s membránou se skleněných vláken. Tento 13,5-palcový měnič s vysokým zdvihem generuje masivní akusticky tlak s naprosto přesnou frekvenční odezvou a rychlostí ve frekvenčních přechodech. Patentovaný závěs měniče umožňuje extrémní zdvih, kterým však nijak netrpí životnost měniče ani při dlouhodobém extrémním zatížení.

Cívka vyvinutá přímo společností SVS pro modely řady SVS 4000

Subwoofery řady SVS 4000 jsou vybaveny masivní patentovanou cívkou, jejíž hmotnost přesahuje 21kg, což je hmotnost, které nedosahují některé modely Subwoofery celkově. Tato cívka je schopen vytvořit enormní elektromagnetickou sílu, díky které akustický tlak z měniče vyplní celou vaši poslechovou místnost energickým, pevným a kontrolovaným basem. Spodní hranice frekvenční odezvy klesá hluboko pod 20Hz, což je hranice slyšitelnosti u většiny lidí.

Digitální signálový procesor od Analog Devices pracující na frekvenci 50MHz

Nejpokročilejší digitální signálový procesor, jaký byl kdy v Subwoofery použitý najdete právě v modelech SVS, které jsou vybaveny signálovým procesorem značky Analog Devices, který pracuje na frekvenci 50MHz a umožňuje tak těmto subwooferem krásně splynout s jakoukoli stereo nebo kino sestavou při zachování špičkové kvality zvuku.

Zesilovač s nominálním výkonem 1200W a dynamickým výkonem 4000W


Zesilovat Sledge STA-1200D pracuje ve třídě D a díky MOSFET tranzistorem je schopen přenášet téměř jakékoliv množství proudu. Výsledkem je tak masivní výkon s téměř žádným zatížením pro co nejlepší kontrolu a přesnost při jakékoli úrovni hlasitosti.

Robustní konstrukce ozvučnice

Díky robustní konstrukci ozvučnice z MDF a důmyslně navrženým vyztuženými je celá ozvučnice navržena tak, aby v ní nevznikaly absolutně žádné rezonance. Zapuštěný displej na předním panelu s oblými hranami a kovovou ochrannou mřížkou nabízejí elegantní, propracovaný vzhled, který skvěle zapadne do jakéhokoliv prostředí.

Aplikace SVS pro ovládání pomocí smartphonu

Průlomová aplikace SVS pro smartphony představuje nejjednodušší způsob jak ovládat váš nový subwoofer. Aplikace je kompatibilní s iOS a Android a poskytuje ovládací prvky, abyste mohli využít potenciál vašeho nového subwooferu SVS naplno.


Prostřednictvím aplikace můžete ovládat funkce: hlasitost, parametrický ekvalizér, nízko-přechodový filtr, fázový posun, polaritu a zisk místnosti. Také je možné si nastavit různé režimy pro snadnou změnu celé scény stiskem jediného tlačítka.

Technické parametry:

parametry subwooferu:
 • Frekvenční odezva: 19Hz - 310Hz (± 3dB)
 • Prémiové provedení černý jasan a černý klavírní lak
 • Anti-rezonanční ochranná kovová mřížka
 • 13,5-palcový měnič
 • Gumové nožičky s možností odmontování
 • Robustní ozvučnice z MDF
 • Rozměry (V x Š x H): 46,5 x 45,3 x 47,1cm
 • Váha (netto): 46,5kg
Parametry měniče:
 • 13,5-palcový vysokovýkonný měnič speciálně navržen pro uzavřenou ozvučnici
 • 3-palcová cívka s 8-vrstvým návinem pro ultra-nízké zkreslení a výborný odvod zbytkového tepla
 • 2 masivní toroidní feritové magnety nabízející nevídanou magnetickou sílu pro extrémní akustický tlak
 • Membrána měniče ze skleněných vláken
Parametry zesilovače:
 • Enormně výkonný zesilovač třídy D s nominálním výkonem 1200W a 4000W dynamickým výkonem.
 • Možnost přizpůsobit si nízko-přechodový filtr, posun fáze, polaritu a zisk místnosti za pomoci tří parametrických ekvalizérů pro co nejlepší sladění se zbytkem stereo nebo kino sestavy
 • Vysoce-efektivní topologie třídy D s MOSFET tranzistory (32A / 600V), které s přehledem poskytují dostatečný výkon pro práci subwooferu
 • Digitální signálový procesor Analog Devices pracující na frekvenci 50MHz s rozlišením 56 bitů
 • XLR a RCA stereo vstup / výstup
Výrobce SVS
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 13,5-palcový vysokovýkonný měnič speciálně vyvinutý pro uzavřenou ozvučnici
Typ reproduktoru Uzavřený
Výkon kontinuální (W) 1200
Výkon maximální (W) 4000
Frekvenční odezva od (Hz) 19
Frekvenční odezva do (Hz) 310
Barva Černá
Šířka (mm) 453
Výška (mm) 465
Hloubka (mm) 471
Hmotnost (kg) 46,5
Vaše hodnocení