DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Teac NT-505 - Černá
Teac NT-505 - Černá Teac NT-505 - Černá

Teac NT-505 - Černá

46 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Síťový přehávač / USB DAC

  • Hi-Res audio přehrávání DSD512 a PCM 768/32
  • Duální monoaurální obvodový design s high-end převodníkem AKM VERITA AK4497 na každý kanál
  • MQA podpora - TIDAL
  • DSD128 a PCM 192/24 streamování z NAS/PC
  • Duální integrované hodiny s frekvencemi 44,1 kHz / 44,8 kHz a s vstupem pro externí hodiny 10 MHz
  • Bluetooth s kodeky LDAC™ a aptX
  • TEAC HR Audio Player app

 

Dobrý vítr do plachet vlajkové lodi

Moderní zařízení s podpisem TEAC se inspirovalo u svého předchůdce – modelu NT-503. Duální mono USB DAC a síťový přehrávač je inovativní díky všestrannosti přehrávání v síti. Není žádnou novinkou, že NR-7CD a NT-505 podporuje přehrávání souborů MQA s nejnovějším síťovým firmwarem.

 

Úspěšná integrace síťové technologie s know-how výrobce

Výrobní společnost TEAC stačila za svou éru nahromadit zkušenosti z audio designu a zúročit je v atraktivním balení s rozměry A4. Model NT-505 jako jeho předchůdce využívá dvojitý mono-aurální obvod pro zpracování zvukových signálů s překvapivou čistotou díky nejnovějšímu čipu VERITA AK4497 DAC, používaném na každém ze dvou kanálů. Tak nastává dokonalejší poměr S / N (signálu vůči šumu) zpracováním každého kanálu jednotlivě v monofonním režimu. Zároveň jsou využity schopnosti DSD512 (22,5 MHz) nativní a 768 kHz / 32 bit PCM.

 

Co je klíčové pro zvukovou kvalitu

Analogová část je jedním z klíčů pro kvalitu zvuku, jelikož obsahuje čtyři obvody zesilovače TEAC-HCLD, které umožňují různé režimy pohonu (plně vyvážený pohon pro vyvážený výstup a režim paralelního pohonu pro nevyvážený výstup). Vše směřuje k dosažení lepší akustické exprese. Vzhledem k síťovému zvuku systém NT-505 podporuje vysoce kvalitní služby týkající se předplacených služeb, zejména TIDAL a Qobuz, Roon Ready. Integrovaný dekodér MQA a vysoce kvalitní technologie digitálního a analogového zpracování dovolují využívat neomezený hudební obsah na internetu. Bluetooth přijímač podporuje LDAC a Qualcomm aptX HD, tedy bezdrátový přenos velmi kvalitního zvuku ze smartphonů, ale i široké spektrum digitálních a analogových vstupů.

 

Kompaktní vlastnosti a specifika

Tento speciální model USB DAC a síťový přehrávač podporuje nejnovější formáty Hi-Res - DSD512 a PCM32/768 TEAC. Kvalitní zvuk posluchače nemine - analogová část a čtyři obvody zesilovače TEAC-HCLD, různé režimy a plná vyváženost pro dosažení vylepšeného akustického vyjádření. Digitální a analogové zpracování dovoluje užívat neomezený hudební obsah na síti, čemuž napomáhá i funkce vestavěného síťového dekodéru MQA. Funkčnost bez kabelů plně zajišťuje technologie Bluetooth.

 

Síťový streaming

DSD128 (5,6 MHz) a PCM 192 kHz/24-bit síťový streaming dovoluje z NAS/PC produkovat zvolenou hudbu. K dispozici je 5 typů PCM digitálních filtrů a 2 typy DSD digitálních filtrů, up-konverze až do 24,5 MHz DSD a 384 kHz/32 bit PCM. Modernizaci zařízení dokončují integrované duální palubní hodiny pro frekvence 44,1 kHz a 48 kHz, vstup 10 MHz je pro externí hodiny. Vysoce kvalitní zvuk podporuje fungující výstupní obvod TEAC-HCLD a řízení hlasitosti TEAC-QVCS. Audiofilové si však neumějí výsledný efekt představit bez technologie přenosu dat "Bulk Pet" se čtyřmi režimy přenosu, které mění charakter zvuku. Pro ovládání je ideální pořídit si aplikace ovládání TEAC HR Streamer pro iOS/Android zdarma, software TEAC HR Audio přehrávač pro Win/Mac zdarma. Komplet doplňuje dálkový ovladač, který plní svoji základní, avšak neméně důležitou funkci.

 

TEAC – vítr vane z Japonska

Specificky zaměřená společnost, vyrábějící elektronická zařízení, byla založena v roce 1953 jako Tokyo Electro Acoustic Company. Své sídlo měla a stále má v Japonsku. Jejím hlavním zájmem je výroba inovativních produktů spotřební elektroniky - mini systémů s vynikajícím zvukem, hi-fi systémů, zesilovačů, rádií, CD přehrávačů, převodníků, sluchátkových zesilovačů, síťových přehrávačů, gramofonů a dalšího audio zboží.

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Teac NT-505 - Černá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Teac
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Typ streameru Hybridní
D/A převodník Dual AKM AK4497
Analogový vstup
Analogový výstup RCA (Line), Jack (6,35 mm), XLR
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 80000
Odstup signál / šum (dB) 110
THD (%) 0,002
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby TIDAL
Lokální streamování Bluetooth, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Nadstandardní BT kodek aptX™, aptX™ HD, LDAC
Hlasový asistent
Rádio
PCM - vzorkování (kHz) až 768
PCM - kvantování (bit) až 32
DSD až DSD512 (22,6 MHz)
Barva Černá
Šířka (mm) 290
Výška (mm) 81,2
Hloubka (mm) 248,7
Hmotnost (kg) 3,9