Teac W-1200

SKU
W1200B
Hodnocení:
100%
Akční cena 11 490 Kč Běžná cena 11 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Kazetový přehrávač a rekordér

  • Nahrávání/přehrávání
  • Systém redukce šumu
  • Mikrofonový vstup pro nahrávání
  • Paralelní nahrávání na dvě kazety zároveň
  • USB digitální výstup pro nahrávání do PC (48kHz/16bit PCM)

Na vlně spokojenosti

Někdy postačí docela málo. TEAC je skvělý pozorovatel a proto ví, kam směřovat svoje úsilí. Kvalitní tape double deck umí přehrávat a také pořizovat záznam, tedy nahrávat. S mnoha pokročilými vlastnostmi a dobrou výbavou se tak může stát nepostradatelným zařízením, které má svoji individuální důležitost a hodnotu.

Kazetový magnetofon, jeho kouzlo i um

Dílem TEAC je kazetový magnetofon, který kombinuje vynikající úroveň výkonu s rozhraním, vyhovujícím digitálnímu audio období. Model W-1200 nabízí zvuk, hodně podobný původnímu, se širokou škálou všestranných zařízení (např. zpěv karaoke, nahrávání konference či digitální nahrávání analogových kazet pomocí počítače).

Renomé zkušeného výrobce

Desetileté zkušenosti společnosti TEAC jsou při výrobě záznamového zařízení zřetelné, zejména pokud jde o systém eliminace hluku. Dovoluje uživatelům přehrávat starší kazetové nahrávky původně nahrané v Dolby B NR, znějí v novém zvukovém formátu.

Vybavení

Duální tape deck s nezávislými mechanikami pro přehrávání a nahrávání je osazen dvěma spolehlivými jednosměrnými kazetovými mechanikami, které umožňují souběžné nahrávání. Obě mechaniky podporují přehrávání kazet Normal (Typ I), Chrome (Typ II) a Metal (Typ IV), také současně podporují nahrávání na pásky Normal a Chrome. Nechybí systém redukce šumu pro přehrávání kazet Dolby B, který šum aktivně potlačuje. Pitch control a funkce RTZ mechanika TAPE 1 je vybavena ovládacím prvkem, s nímž lze měnit rychlost přehrávání. Obě dvě mechaniky jsou vybaveny funkcemi Return-to-Zero (RTZ), pro návrat k jejich polohám "0000" stiskem jediného tlačítka.

Mikrofonní vstup

Mic vstup i funkce mixování pro Karaoke umožňují uživatelům mixovat zvuk z externího mikrofonu a externího vstupu AUX, a dokonce i nahrávat tento zvuk na kazetu. Díky nastavitelné úrovni mikrofonu je možné vychutnat si funkci karaoke bez externího mixu. Kombinací se zařízením pro paralelní záznam se tak dá vytvořit dvojice identických kazet. Nejsou podporovány stereofonní mikrofony.

Výhoda digitální archivace

Integrovaný A/D převodník přes digitální výstup USB umožňuje uživatelům digitálně archivovat audio nahrávky z kazet v kvalitě CD 48 kHz /16 bit. Vzorkovací frekvence a bitový rozsah je možné volit mezi 8 k až 48 kHz a 8 - 16 bit, což závisí na kvalitě záznamu původní kazety. Systém archivování potřebuje digitální záznamový software, jako je Audacity nebo Garage Band.

Technické zajímavosti a parametry

Zařízení je 435 mm široké, 145 mm vysoké, 286 mm hluboké, vyráběno je v černé povrchové úpravě. Konstrukce je typu Double Tape Deck, konektivita je dána Cinch vstupem, Cinch výstupem a USB výstupem.

Dvoupásmový kazetový magnetofon

W-1200 disponuje všestrannými nahrávacími funkcemi. Výhodou je, že po digitalizaci nahrávek na počítači je možné vychutnat si osobní hudební knihovnu velmi jednoduše přes síťový přehrávač, DAP, smartphone nebo dokonce i v autě. Typické jsou dvojité kazetové desky pro REC / PLAY s nezávislými mechanismy a fungující systém redukce šumu během přehrávání, který potlačuje syčení.
K dispozici se nabízí jedno-dotykové kopírování, ± 12% kontrola rozteče a opakování A-B.

Značka TEAC - známá či neznámá?

Výrobní společnost TEAC disponuje největším množstvím inovací ve formě produktů spotřební elektroniky. Více jak 50 let zkušeností schopných inovátorů firmy dává vzniknout řadě mini systémů, zesilovačů, domácích kin, DAB, Wi-Fi rádií, a to v High Fidelity kvalitě. Jejich navrhování i konstrukce odpovídá letitému výzkumu a naplnění požadavků na náročné audio systémy z řad moderních uživatelů.

Výrobce Teac
Frekvenční odezva od (Hz) 30
Frekvenční odezva do (Hz) 15000
Odstup signál / šum (dB) 59
Podporované disky
Digitální vstup
Digitální výstup USB-B
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Síťové funkce
Barva Černá
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)