Technics SL-G700M2 - Stříbrná

SKU
5025232934324
73 990 Kč
Do 5 dnů
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Propojte svoje multimédia s digitálním audio přehrávačem a celá řada hudebních zdrojů vás bude poslouchat. I vy budete komfortně naslouchat…


Věrnost nade vše

Jsou zařízení, která poskytují věrný zvukový obraz – umějí své uživatele nadchnout velmi přesvědčivě. Nová generace přehrávačů se zrodila pod hlavičkou Technics. Model SL-G700M2 Grand Class je síťový/SACD přehrávač, který uspokojí i ty nejnáročnější zájemce o špičkově podanou produkci.


Co všechno umí

Technics SL-G700M2 je digitální multi-přehrávač, který s velkou vervou zpracuje převážnou většinu všech právě dostupných digitálních audio médií, včetně MQA. Podporuje řadu formátů Hi-Res a nejsou mu cizí ani streamovací služby. Mnohokrát předčil svého předchůdce, nový SL-G700M2 je přesvědčivý díky mnoha technickým inovacím a díky vylepšené zvukové kvalitě. To vše přišlo s vývojem. Inovativní technologie v digitálním zpracování audio signálu pro další generaci produktů jsou deklarovaným cílem Technics, firmě se tak podařilo dosáhnout perfektní fázové polohy a ideální impulsní odezvy. Bez toho všeho by nebyly věrné reprodukce hudby, včetně realistické zvukové kulisy. Již v roce 2014 společnost Technics užila špičkovou technologii v SE-R1 s LAPC (Load Adaptive Phase Calibration), dále potom Space Tune a PHONO Response Optimiser. Výrobce je užívá i v jiných firemních produktech v závislosti na produktu a třídě.


Vybavení a vlastnosti

Pro možnost tyto technologie použít i v zařízení SL-G700M2 byl použit vysoce přesný D/A převodník, jenž velmi přesně převádí digitální hodnoty na analogové signály. Teprve poté je předá zesilovači. Celá převodníková jednotka funguje třífázově: umožňuje koherentní zpracování signálu, skutečný vysoce výkonný D/A převodník v konfiguraci dual-mono a speciálně vyvinutý, diskrétní obvod zesilovače. Technologie Coherent Signal Processing zlepšuje reprodukovatelnost pulzního signálu minimalizací amplitudových a fázových odchylek, k nimž dochází během digitálně analogového převodu. To vše se děje pro lepší čistotu zvuku a lepší zvukový obraz pro signály PCM až do 192 kHz, díky proprietárnímu digitálnímu zpracování signálu. Signály DSD typu Super Audio CD vstupují přímo do DAC bez tohoto zpracování.


Funkce převodníku

Jde o vysoce výkonný D/A převodník v dvojité mono konfiguraci. S ESS ES9026PRO má SL-G700M2 špičkový, duální D/A převodník. Sympatická je symetrie umístění jednotlivých jednotek levého a pravého kanálu na každou stranu čipu. Má nezávislé signálové cesty, jež snižují vzájemné ruchy a věrně reprodukují celé zvukové spektrum. Tak podávají prostorové informace, které hudební signál obsahuje. SL-G700M2 nepoužívá jednoduchý IC operačního zesilovače, ale nově a moderně vyvinuté zesilovací sekce s diskrétní strukturou. Nízko-šumové tranzistory a tenkovrstvé rezistory udržují šum na velmi nízké úrovni.


Zdroj napájení

SL-G700M2 má vícestupňový „tichý zdroj napájení“, využívá přitom osvědčené technologie, speciálně vyvinuté společností Technics. Tento zdroj nabízí účinné potlačení hluku s ultrarychlým spínaným zdrojem, nízko-šumovým regulátorem a aktivním potlačením hluku (tzv. proudové vstřikování). Active Noise Reduction by Current Injection je technologie, odstraňující nežádoucí šumové složky eliminací šumového signálu.


Kompatibilita

SL-G700M2 podporuje přehrávání vysoce kvalitních disků ve formátu Super Audio CD, disponuje speciálním režimem přehrávání SACD/CD Pure Disc Playback. SL-G700M2 dekóduje a přehrává soubory MQA a MQA CD. Podporovány jsou WAV/AIFF až 384 kHz/32 bit, FLAC/ALAC až 384 kHz/24 bit a DSD s datovým tokem až 11,2 MHz. Díky integrovanému Google Chromecast je umožněno streamování hudby prostřednictvím aplikací s podporou Chromecast. Platí kompatibilita s Wi-Fi a Bluetooth, stejně jako Apple AirPlay 2. Přehrávač má integrován port USB-B pro neustálé připojení k síťovému audio serveru nebo k PC pro přehrávání hudebních dat ve vysokém rozlišení z připojeného zařízení.
Výrobce Technics
Frekvenční odezva od (Hz) 2
Frekvenční odezva do (Hz) 50 000
Odstup signál / šum (dB) 121
THD+N (%) 0,0006% (1 kHz, 0 dB)
Digitální vstup Koaxiální RCA, Optický, USB-A, USB-B
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
D/A převodník ESS ES9026PRO
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Analogový výstup RCA (Line), XLR
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, MP3, AAC
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Amazon Music
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 98
Hloubka (mm) 407
Hmotnost (kg) 12,3