VINCENT PHO-701 - Stříbrná

SKU
P02139-1
Hodnocení:
100%
18 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Pokud zesilovač nemá vstup pro MC nebo MM přenosku, pak budete potřebovat předzesilovač. Ten od Vincenta vznikl propojením dvou světů současně a má nejlepší předpoklady pro dosažení toho nejlepšího zvukového výstupu.


Hybrid je řešením

Tento nově vyvinutý phono předzesilovač disponuje křížením technologií, taktéž i vstupem pro přenosku s mnohem větší citlivostí. Jeho předchůdcem je úspěšný elektronkový phono předzesilovač PHO-700, dalším vyvíjením došlo k modifikaci stávajícího zařízení a poté i k mnohem lepším výsledkům předzesilovače v praxi.


Není třeba dělat kompromisy

Aby se naplno projevilo jasné zvýšení kvality zvuku a jemného rozlišení, nemusí dojít k žádným kompromisům, jak tomu bývá u některých phono předzesilovačů. Vincent přidává navíc USB připojení, které nabízí možnost digitalizace vinylových podkladů s maximální vzorkovací frekvencí 24 bit / 192 kHz. Gramofonový předzesilovač Vincent PHO 701 z výroby disponuje zesilovačem pro magnetodynamické přenosky typu MM a MC, vestavěným převodníkem pro převod analogového audio signálu na digitální. Ten dává audiofilům možnost zálohovat si oblíbené gramofonové desky v digitální formě v domácím PC.


Vlastní konstrukce a vybavení

Předzesilovač sám o sobě je konstruován jako zařízení s oddělenou zdrojovou částí, kterou s předzesilovačem spojuje speciální kabeláž. Samotné masivně sestavené skříňky jsou celokovové, což napomáhá udržet klidné elektromagnetické prostředí, projevující se nízkou hladinou ruchů. Podání prostorového zvukového obrazu je také mnohem lepší. Předzesilovací přístroj je osazen v signálové cestě dvojitou předzesilovací triodou 12AU7, výrobce dále používá pro elektronické obvody pouze vysoce kvalitní komponenty značek Nichicon, Burr Brown, Wima a dalších. Specifickým znakem zařízení jsou zlacené vstupní a výstupní RCA zásuvky, nechybí ani odnímatelný napájecí síťový kabel. Spodní část předzesilovače jsou nastavovací piny, díky nimž je možné jemně přizpůsobit vstupní impedanci a kapacitu podle použité gramofonové vložky. Elektronkový zesilovač byl účelně doplněn zejména pro dosažení malebného a nadýchaného zvukového projevu, který dozajista ocení každý milovník analogového zvuku.


Technická specifika a upřesnění

Phono předzesilovač Vincent PHO-701 funguje ve frekvenčním rozsahu 10 Hz – 20 kHz s celkovým harmonickým zkreslením THD menším, než 0,05 %. Výrobce udává vstupní citlivost pro MM 58 mV, pro MC 6,8 mV. Odstup signálu od šumu je u MM od 81dB, u MC od 69 dB, vstupní impedance pak u MM dosahuje 47 kOhm, MC 99 - 1000 Ohm. Výstupní impedance činí 250 Ohm. Zesilovací faktor pro MM je 40 dB, MC 60 dB. Konektivita je zastoupena vstupem RCA (stereo), USB, vstupem a výstupem RCA (stereo). Zařízení má potřebu energie 15 W. Výrobce dostál rozměrům předzesilovače o šířce 130 mm, 82 mm vysokém, který měří 225 mm do hloubky. Váží 2, 2 kg. Designéři nabízejí provedení v černé nebo stříbrné barevnosti. Obě dvě varianty jsou excelentní a esteticky propracované, takže usazené v jakémkoliv interiéru budí velmi dobrý dojem.


O čem je řeč

Filozofie německé značky Vincent je jednoznačná – firma od svého založení v Německu pilně bádá a vyvíjí, protože chce vyrábět audio produkty špičkových kvalit za dostupné ceny. Za tu dobu nashromáždila know-how, které zaručuje vynikající a bezpečnou sériovou výrobu, i když je organizována na Dálném východě. Do svých modulů dosazuje prvotřídní díly a nadprůměrně zpracovaná pouzdra s perfektní „vnitřní hodnotou“. V sériích TubeLine, PowerLine i CableLine tak nabízí komplexní akustické portfolio, ze kterého si vybere každý.
Výrobce Vincent
Určení MC, MM
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Line)
Digitální výstup USB-B
Zesílení (dB) MM: 40 dB, MC: 60 dB
Odstup signál / šum (dB) MM: >81dB, MC: >69 dB
Impedance (Ω) 250
THD (%) <0.05% (20 Hz - 20 kHz)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 130
Výška (mm) 82
Hloubka (mm) 225
Hmotnost (kg) 2.2
Spolu to funguje
=
23 980,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (3)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)