Arcam Solo Uno

SKU
rsuno
Akční cena 19 190 Kč Běžná cena 19 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zesilovač a streamer Arcam Solo Uno

  • Streamer s vestavěným zesilovačem
  • All-In-One systém - stačí pouze připojit reproduktory
  • Výkon: 25 W na kanál při 8 Ω, 50 W při 4 Ω
  • GoogleCast, AirPlay 2 a uPnP Streamer
  • 1 analogový vsup (AUX)
  • Výstup pro subwoofer
  • Stylové hliníkové šasi
  • Wifi anténa součástí balení

Špičková hudební technika pro fajnšmekry

Co všechno může skrývat jedno malé kompaktní zařízení? Může být například zesilovačem a streamerem v jednom šasi. All-In-One systém mu je skvělým pomocníkem - stačí připojit reproduktory. Tento zesilovač třídy D je úžasným objektem pro dokonalý zvuk a maximální efektivitu.

 

Sólo pro jednoho

Nový audiosystém Solo Uno vychází ze zkušeností společnosti Arcam, jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii. Arcam sídlí přímo u slavného univerzitního města Cambridge. Příběh této značky začal klasickým způsobem - dva přátelé s vášní pro hudbu a elektroniku se setkali na univerzitě v Cambridge a založili v roce 1976 Amplification and Recording Cambridge. Odsud pramení název a od té doby výrobce vyvíjí i produkuje špičkovou spotřební elektroniku.

Kompaktní, stylový a elegantní

Kompaktní, stylový streamer je zároveň i elegantní, navíc disponuje vestavěným zesilovačem. Nepřináší nic jiného, než naprostou jednoduchost do již poměrně složitého světa audio streamingu. Inovativní audio systém je koncipován jako All-In-One zařízení, které vyniká jedinečnou kvalitou zvuku, typickou pro Arcam. Pracuje s prvotřídními komponenty a zvukovými obvody s minimálním šumem i zkreslením. Umožňuje zároveň snadnou aktualizaci přímo ze sítě, což značí, že je plně připraven na budoucnost.

Konstrukce a vybavení zařízení

Zesilovač třídy D s integrovaným síťovým přehrávačem nabízí výkon 50 W na kanál. Zařízení podporuje streamování hudby pro uživatele produktů Android i Apple prostřednictvím Apple Airplay 2, Google Chromecast, nebo s pomocí dedikované aplikace. Výsledným efektem je velmi nízký šum, minimální zkreslení zase plně zajistily funkční high-end audio obvody. To vše se skrývá ve stylovém hliníkovém šasi. Uživatel již pouze připojí reproduktory a jeho systém je kompletně připravený k přehrávání. Tak se stává ideálním řešením jak do pracovny, tak třeba i do ložnice. Snadné je ovládání prostřednictvím mobilního zařízení s použitím aplikace Music Life, a samozřejmostí je podpora bezdrátového streamingu - AirPlay 2, uPnP.

Technická sekce zesilovače

Srdcem tohoto modelu je zesilovač třídy D s výkonem 2 x 25 W při 4 Ohm nebo 2 x 50 W při 8 Ohm. Bezchybně funguje s frekvenční odezvou 10 – 20 000 Hz a nominální citlivostí zvuku 2 V. Poměr signálu k šumu dosahuje 117 dB. Zesilovač a streamer v jednom je 140 mm široký, jen 52 mm vysoký a měří 213 mm do hloubky. Při této konstrukci váží pouze 1,5 kg. Elegantní šasi je vyrobeno z litého hliníku, přičemž konstrukce využívá vnitřní obvody High-End kvality. Budoucí upgrade systému je umožněn přes Wi-Fi, tedy bez připojení kabelem. Zařízení s bohatou technologickou výbavou je tak v hledáčku audiofilů, kteří si chtějí užívat oblíbenou hudbu.

Klíčové vlastnosti

Dokonalý zvuk a maximální efektivita se odvíjí od All-In-One funkce. Konektivitu naplňuje analogový vstup, výstup pro subwoofer (dělící kmitočet je 80 Hz). Co je ještě součástí dodávky? Například Wi-Fi anténa, také schopnost streameru Solo Uno dělat věci jednoduchými a přiblížit tak složitý svět streamingu široké uživatelské klientele. Protože jde pouze o spojení zesilovače a streameru, systém může spustit libovolné přehrávání téměř okamžitě. Precizní zpracování všech jednotlivých komponentů a schopným perem vedené designové tahy mu propůjčují očekávanou prioritu, dokonce v přijatelné cenové relaci.

Ukázka Arcam Solo Uno

Výrobce Arcam
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup
Frekvenční odezva od (Hz) 10
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Odstup signál / šum (dB) 117
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Lokální streamování AirPlay 2, Chromecast, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Barva Černá
Šířka (mm) 140
Výška (mm) 52
Hloubka (mm) 213
Hmotnost (kg) 1,5
Spolu to funguje
Akční cena 19 190 Kč Běžná cena 19 990 Kč
+
=
21 180,00 Kč
Akční cena 19 190 Kč Běžná cena 19 990 Kč
+
=
21 680,00 Kč
Akční cena 19 190 Kč Běžná cena 19 990 Kč
+
=
22 380,00 Kč
Akční cena 19 190 Kč Běžná cena 19 990 Kč
+
=
23 380,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)