DYNAVOICE Classic CL-16 - Ořech

SKU
DYN-CLA-CL16-WAL
-12%
Akční cena 12 320 Kč Běžná cena 13 990 Kč
Skladem
Cena za pár

S nadšením za akustikou

Zájemci o bezkonkurenční poslechový zážitek z nepříliš velkých kabinetů budou překvapeni. Mimořádné provedení, precizní kompletace a plně odpovídající výkon vůči ceně mluví za vše. S Dynavoice to ani jinak nejde – dostupné zboží, navržené a vyrobené ve Švédsku, je funkční, atraktivní a kvalitní. Objevte Dynavoice!

Série podporující High-Tech

Audio obor se stále vyvíjí a akustický boom se rozjíždí v nečekaném měřítku i v současnosti. Progresivní metody a technologie v elektronice jsou velmi znatelné, slyšitelné a měřitelné. Poměřit zvukový výstup, vycházející z regálových reproduktorů, může každý, kdo preferuje poslech z reproduktorového modelu Classic CL-16.

Impuls přichází ze severu

Úspěšný švédský výrobce kvalitních reprosoustav se etabloval na trhu uvedením špičkových audio produktů, v nichž aplikuje hi-tech materiály i v základních produktech. Společným jmenovatelem všech výrobků je masivní a obzvlášť pevná konstrukce, prvotřídní zvuk a precizní dílenské zpracování. Extra péče je výrobním týmem věnována jednotlivým modelovým řadám bez výjimky. Na konci této precizní pečlivé práce je perfektní vzhled a cena, zcela úměrná výslednému efektu. Dynavoice nastavuje laťku kvality v této cenové hladině skutečně vysoko. Reproduktorové soustavy jsou tak pro zájemce i audiofily zajímavé po všech stránkách, protože kvalitní zvuk za přiměřené pořizovací náklady je právě v kurzu.

Vezměte Dynavoice mezi sebe

Samozřejmostí je jednoduchý nadčasový design, který uživatelé ocení při začleňování skříněk do interiérového prostoru. Propagované heslo „V jednoduchosti je síla“ se právě u této reproduktorové dvojice plně osvědčilo. V sérii Classic mají nevelké bedny svoje nezastupitelné místo. Ozvučnice obsahují kombinovaný středo-basový měnič o průměru 165 mm, který doplňuje 25 mm tweeter s textilní kopulkou. Vysoce detailní a přirozený zvuk posluchače přiblíží jejich oblíbené hudbě, přitom i oči se budou moci kochat.

Technické zázemí reproduktorů

Je známo, že všechny ovladače série Classic jsou opatřeny speciální vrstvou na papírových kuželech, která jim brání v rozbití i při vysokých hlasitostech. Povlak komponentu společně s hliníkově odlitým košem tak udržuje reproduktor v tuhosti, což doplňuje nízká hmotnost a minimální zkreslení. Tak Dynavoice udržuje vysokou kvalitou zvuku.

Preferovaný zvuk, moderní design

Reproduktory Classic mají moderní zvukový obraz s mnoha detaily ve vyšším rozsahu, bez ztenčení vysokých frekvencí či jiné hlasitosti. Basy jsou dobře ovládané, mezi středy a výškami panuje otevřenost. Výsledkem je přirozený zvuk, kde je umístění hlasů a nástrojů v klidné rovnováze. Kužele reproduktorů se speciální vrstvou umožňují stabilně udržet vysokou kvalitu zvuku i díky robustní, vnitřně vyztužené skříni a dobře stavěné konstrukci. Design zahrnuje také magnetické mřížky ve dvojím provedení - v tmavě šedé a retro šedé. Obě skvěle ladí s černými i ořechově hnědými kabinety.

Technická data a upřesnění

Každý z kabinetů je 380 mm vysoký, 220 mm široký, 300 mm hluboký a váží 8,1 kg. Komplet funguje jako 2- pásmový systém se zadním bass-reflexem ve frekvenčním rozsahu 50 – 20 000 Hz (-3 dB) a dělící frekvencí 2 500 Hz. Citlivost zvuku dosahuje 86 dB, impedance činí 4 Ohm. Výrobce udává zatížitelnost systému 75/120 W. Co se týká konektorů a zapojení, preferován je Bi-wire model, terminály jsou na povrchu pozlacené. Reproduktory Classic CL-16 tak získaly své pevné a nezastupitelné místo mezi ostatními Dynavoice reproduktorovými soustavami.
Výrobce Dynavoice
Počet pásem 2
Měniče 6,5" středobasový, 25mm výškový s látkovou kalotou
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 86
Minimální vstupní výkon (W) 75
Nominální vstupní výkon (W) 120
Barva Ořech
Šířka (mm) 220
Výška (mm) 380
Hloubka (mm) 300
Hmotnost (kg) 8,1
Vaše hodnocení