Indiana Line Nota 550 X - Ořech

SKU
8025094010584
Hodnocení:
100%
Akční cena 11 690 Kč Běžná cena 12 990 Kč
Do 5 dnů
Cena za pár
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
Hodnocení:
100%
Akční cena 11 690 Kč Běžná cena 12 990 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 27 990 Kč
+
=
35 570,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

3-pásmové sloupové reprosoustavy

  • Dokonalá kombinace estetiky, výrobní a zvukové kvality s dotekem high-endového zvukového podání.
  • Plný, dynamický a přesný zvuk dodává dvojice středobasových reproduktorů o průměru 135 mm
  • Výškový reproduktor s hedvábnou impregnovanou kalotou o průměru 26 mm
  • Středobasový a basový reproduktor vyroben z polypropylenového materiálu - výsledkem je lehký, tuhý a dobře tlumící materiál
  • Reprosoustavy disponují předním bassreflexem, odstup od stěny tak může být i minimální
  • Vyrobeny v Itálii
  • Cena za pár

 

Poslouchejte stylově

Italové umějí spoustu věcí, ne všichni však vědí, že umějí dělat i skvělé audio. Se zvukem je to někdy složitější, ale italská společnost Indiana Line má s oborem audio skvělé zkušenosti. Emotivní nemusí být jenom poslech, zapojit je možné více smyslů, což výrobce audio elektroniky velmi dobře implantuje do svých zařízení.

 

Dokonalá harmonie

Člověk nemusí chodit daleko, aby uspokojil svoje požadavky. V sériích tohoto výrobce si najde každý něco pro sebe, protože DIVA, TESI, NOTA X nejsou výrazy z indiánského jazyka, nýbrž názvy produktových řad. Nová Nota X je dokonalou kombinací estetiky, výrobní a zvukové kvality s nádechem high-endového podání zvuku. Sloupová soustava reproduktorů NOTA 550 X je výjimečná, a to hned v několika ohledech.

 

Plný, dynamický zvuk

Elegantní sloupy toho mají v nabídce více - nabízejí mimořádný výkon jak ve stereo režimu, tak v sestavě domácího kina. Na plném, dynamickém a přesném zvuku se podílí dvojice středo-basových reproduktorů o průměru 135 mm a výškový reproduktor s 26 mm hedvábnou impregnovanou kalotou. Tento tweeter byl navržen speciálně pro sérii NOTA X. Středo-basové a basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu, do něhož se vstřikuje horká slída při lisování, teprve potom je konečný materiál lehký, tuhý a dostatečně tlumí.

 

Přednosti sloupové aparatury 

Celá modelová řada je prodchnuta hlavním úkolem návrhářského a konstrukčního týmu - přivést před posluchače přirozený, průzračný autentický zvuk, připravit frekvenčně a fázově čistý přechod mezi reproduktory. S pečlivě vybranými komponenty je zajištěna nízká ztráta signálu a vynikající technické parametry. Zařízení vyniká vysokou citlivostí a nepředstavuje zvýšené zatížení pro žádný zesilovač ve své cenové kategorii. Reprosoustavy Indiana Line Nota 550 X zachovává transparentnost, živost reprodukce a plně dynamický rozsah. Krásný italský design už je jenom třešničkou na dortu, takže jsou příkladnou ukázkou toho, jak kvalitní reprosoustavy a za kolik peněz se dají v dnešní době s pomocí vyspělých technologií a důmyslného know-how vyrobit.

 

Technické zázemí a důležité informace

Indiana Line v tomto modelu zpracovala a uvedla do provozu 3- pásmový systém s předním bass-reflexem. Skříně jsou 880 mm vysoké, 175 mm široké, 275 mm hluboké, přičemž každá váží úctyhodných 11,4 kg. Soustava pracuje ve frekvenčním rozsahu 38 – 22 000 Hz s dělícím kmitočtem 250, 2800 Hz. Akustická citlivost činí 91 dB, je doporučen zesilovací výkon 30 – 130 W. Každý modul je vybaven pozlacenými terminály pro single wire připojení. Designové zpracování nabízí dvě vzhledové varianty provedení v šedočerně mořeném dubu nebo v dezénu ořechu. Díky mimořádné kvalitě užitých komponentů a technickému provedení se na značku Indiana Line vztahuje 3- letá záruční lhůta.

 

Komplexní hodnocení značky

Řada recenzentů a uživatelů výrobky značky Indiana Line charakterizuje jako svěže uchopená zvuková zařízení, ideální pro živý, muzikální zvuk s vynikajícím prostorem za zřetelné podpory basové sekce. Na první pohled je zřejmé kvalitní zpracování a krásný design reproduktorových soustav. Prokreslení je velmi zřetelné a zvuk jasný, konkrétní, hlas zaostřený, vyčnívající dopředu, před reprosoustavy. Cenová kategorie je velmi příjemná, ocení ji především audiofilové a milovníci svižné energie. Přidanou hodnotou je v tomto případě adekvátní přednes, který jde hluboko pod povrch audiovizuálních produkcí.

 

Představení

¨

Výrobce Indiana Live
Počet pásem 3
Měniče Basový měnič: 135 mm, Středobasový měnič: 135 mm, Výškový měnič: 26 mm hedvábná kalota
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 38
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 250/2800
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 91
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 130
Barva Ořech
Šířka (mm) 175
Výška (mm) 880
Hloubka (mm) 275
Hmotnost (kg) 11,4