Vážení zákazníci, dne 28. 2. 2020 bude studio ve Zlíně zavřeno z důvodu návštěvy výstavy Audio Video Show v Praze. Děkujeme za pochopení.

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Jamo C 95 II - Černá

Jamo C 95 II - Černá

19 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobek můžete zakoupit také v akčním setu se slevou

Cena při zakoupení samostatně: 36 970 Kč
Ušetříte: 1 512 Kč
35 458 Kč

Popis

Sloupové reproduktory

  • Koncertová úroveň kvality reprodukce
  • Hluboký a přesný bas
  • Čistější zvuk všude v místnosti
  • Moderní luxusní design

Zvučnost a elegance v jednom

Pro hudební fajnšmekry dánský výrobce audia JAMO propojil několik superlativů v jednom produktu. Kromě jeho estetického přínosu a konstrukčního designu se v něm střídá špičkový akustický výkon, výjimečné zvukové kvality a věrnost reprodukce, to vše v luxusním provedení. Tyto sloupy jsou kompaktní variantou přiměřeně vysokých reproduktorů s překvapivým výkonem.

Série Concert koncertuje s vášní

V této příznačně nazvané reproduktorové řadě je maximální důraz kladen na prvotřídní vizáž, akustickou věrohodnost, kvalitu zpracování. Také jsou zde zužitkovány veškeré pokročilé patentované firemní technologie JAMO (DTT, Waveguide). Koncertní série C je přehlídkou vrcholných klasických reproduktorů, vyznačujících se tzv. „dánským designem zvuku“. Také model C 95 II je toho důkazem.

C 95 II ve trojím kabátě

Estetický přínos je rozšířen výběrovým provedením reproduktorových beden, a to rovnou ve třech povrchových zpracováních. Volit lze mezi variantami Black Ash, White Oak nebo Dark Apple woodgrain, a těžko říci, která z nich je honosnější. Svým bezchybným provedením jsou všechny tři varianty soustav výjimečné, s puncem luxusu, přesto však v příznivé cenové relaci.

Charakteristika reproduktorové soustavy

C 95 II jsou sloupy, fungující v 2- pásmovém systému s bass-reflexem. Poskytují kompletní ozvučení a zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Jsou moderní, ale i stylové, překvapují skvěle zvolenou výbavou a prvotřídní funkčností. Reprodukce zvuku je na úrovni koncertu a to zejména díky kvalitním basovým reproduktorům. Hlubší basy a menší zkreslení využívají originálních technologií k dalšímu posunu zvuku. Zájemci se tak mohou těšit na čistší zvuk v celém prostoru, ať už posluchač sedí kdekoli v místnosti.

Specifika a upřesnění parametrů

Dvojice 982 mm vysokých sloupů s šířkou 215 mm a hloubkou 317 mm se netají atraktivním tvarovým návrhem. Komplet pracuje s výkonem 165 - 330 W ve frekvenčním rozsahu 37 – 24 000 Hz. Akustická citlivost vypovídá o 89 dB, impedance činí 6 Ohm. Každý z kabinetů je vybaven dvojicí wooferů HCCC Hybrid Composition Conical Cone a 25 mm tweeterem s jemnou kupolí, spojenou s vlnovodem (Silk Dome Wave Guide), čímž je zajištěn skutečný bas-reflexní design s výjimečnými detaily a vyváženou dynamickou reprodukcí. Vlnovod Anti-Diffraction je příčinou mnohem čistšího průzračného zvuku, než je obvyklé. Vstupy tvoří šroubové svorky s dvojitým kabelem. Každý modul váží 20 kg.

Sofistikovaná moderní sada

Díky inovativním metodám JAMO a řadě modifikací přináší Concert 9 Series II do života audiofilů hned několik klíčových estetických změn. Prioritu mají vysoce kvalitní povrchové úpravy v podobě dřeva, plné tkané tvídové ochranné a designové mřížky pro plynulé začlenění reproduktorů do interiérového prostoru.

Celkový dojem

Atraktivní sloupový model je vybaven elegantním chromovaným logem společnosti, saténovými hliníkovými ozdobnými kroužky, středovými zástrčkami a stabilizačními nožičkami. Ty nabízejí nejenom působivou eleganci, ale i mimořádný akustický výkon.  Vše je dílem více jak 50- letého dědictví společnosti JAMO, která ve svých produktech zúročila všechny svoje zkušenosti se zvukem. Za dobu svého působení na trhu navrhla nespočet sérií a řad vysoce výkonných zvukových komponentů, které lze krásně integrovat do libovolného prostředí. Všechny inovativní reproduktorové soustavy a zařízení jsou ideálním doplňkem interiérů, kde svým uživatelům po dlouhá léta zpříjemňují jejich život i chvíle oddechu.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo C 95 II - Černá

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 3
Měniče Výškový: 25 mm Ø
Středový: 152 mm Ø (HCCC)
Basový: 152 mm Ø (HCCC)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 37
Frekvenční odezva do (Hz) 24000
Impedance (Ω) 6
Citlivost (dB) 89
Nominální vstupní výkon (W) 165
Maximální vstupní výkon (W) 330
Barva Černá
Šířka (mm) 215
Výška (mm) 982
Hloubka (mm) 317
Hmotnost (kg) 20

Doporučujeme