KEF T301 - Bílá

SKU
SP3745AA
Akční cena 13 980 Kč Běžná cena 14 980 Kč
Do 5 dnů
Cena za pár

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Domácí kina v provedení T305 a T205 se bez nich neobejdou. Satelitní reproduktory T301 jsou ideální součástí systému, stejně jako i prostorového zvuku. Ultra slim model s 1,5 palcovou úhlopříčkou je dán variabilitou hned několika modernizovaných řidičů pod stylově navrženým krytem. Je uzpůsoben k instalaci připevněním na stěnu či pro umístění na podlahové stojany řady T - balení obsahuje veškeré příslušenství.

Tenčí už být nemůže

Model T301 je skutečně tenký tak, že obě dvě dvouvrstvé středové frekvenční řídící jednotky i hliníkový 25 mm tweeter mají co dělat vejít se do přítomného prostoru reproduktoru. Skvělou postavou i nadčasovým designem si získává náklonnost všech nedůvěřivých audiofilů, kteří sázejí na kvalitu přímočarého opravdového zvukového proudu, jenž je prošpikovaný specifičností, estetičností a soutěživostí. Boj o vítězství s nejnovějšími plochými obrazovkami televizorů nemůže mít jiného vítěze…

Jsem Slim Speaker, těší mě

Zvuk je vážný, ne však moc, je revoluční, ne však agresivní. Je průvodcem domácího kina s vysokým výkonem, kombinuje již známé a prověřené inovace s konkrétními přednostmi výrobku. Společně s tenkým basovým ovladačem reaguje adekvátně a oživí lidské smysly. Čistá reakce, silný dojem, skvělá výbava i konstrukce, adekvátní podstavec – to vše činí štíhlé moduly zvláštními, pevnými, stabilními a uhrančivými.

Měnič, který prošel radikální proměnou

Nová dvouvrstvá basová a středová jednotka je tvořena plochou membránou, její tuhost v celém frekvenčním pásmu je stabilizována jemnými, pevnými žebry. Účinně eliminovány jsou nevyžádané rezonance skříně. Výsledek přináší čistou a precizní odezvu, jenž je prostá zkreslení. Standardní satelitní a středové reproduktorové soustavy nebo větší modely s dalšími basovými a středovými ovladači? Volba je na uživateli. Avšak výsledkem je v obou případech unikátně mělká jednotka - dovoluje mít stejnou instalační hloubku, která je obvyklá u TV s plochou obrazovkou. Komplexnost zvuku není ohrožena ani v nejmenším.

Tweeter ční vysoko nad ostatními

Demonstruje přesně to, co je od něho očekáváno. Tedy velmi přirozený zvuk, který je opravdový a nadmíru reálný. Není infantilní ani přehnaně robustní, je konstruován o průměru 25 mm a opatřený ventilátory. Je unikátní, specifický, výjimečný, vytvořený specielně pro sérii T. Zdá se být maximální podporou přesné reprodukce, zvláště co se týká modifikací lidského hlasu. Novou dimenzi tweeteru udává akustická jasnost i při větší hlasitosti. Vlnovod „Tangerine“ se KEF povedl nejvíce - dokonale šíří akustický obraz a s rovnoměrnou pečlivostí ho posílá do éteru.

Design – třešnička na dortu

Reproduktory Slim jsou ověnčeny nenucenou elegancí, taktem a nadčasovostí. Jsou stylové, příjemné na pohled i na poslech. Budou se vyjímat u rodinného krbu, přitom bezkonkurenčně nahrazují mnohem dražší sestavy, které často vévodí větším interiérům. Při volbě a pořízení KEF T301 Satellite Speaker a snadné montáži ke stěně či do prostoru se mohou stát adekvátní součástí velkolepého systému v konfiguraci 7.1 prostorového zvuku. Na první pohled vypadají fantasticky a také čistota zvuku je oslnivá. Uslyšet dialog v odpovídající a zřetelné kvalitě již není ničím nedostižným. Výrobní společnost a značka KEF je stálicí na trhu prvotřídního audiofilského zboží. Volba náročné uživatelské skupiny je jasná - pár krásných, skvěle znějících reproduktorů již není třeba hledat dál. V cíli cesty lze nalézt uspokojivý zvuk, dokonalý vzhled a komplexní spokojenost při každodenním užívání.

Výrobce KEF
Počet pásem 2,5
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (hliník) / Střední a nízké frekvence: 2x 115 mm (dvojitá vrstva)
Typ reproduktoru Uzavřený
Frekvenční odezva od (Hz) 80
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) 1700
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Maximální výkon - SPL (dB) 110
Barva Bílá
Šířka (mm) 140
Výška (mm) 600
Hloubka (mm) 35
Hmotnost (kg) 1,5
Příslušenství Držák na stěnu
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
Akční cena 13 980 Kč Běžná cena 14 980 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 27 990 Kč
+
=
37 860,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)