DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Lenco LBT-188 - Tmavý ořech

SKU
lbt188
5 599 Kč
Skladem

Gramofon s USB výstupem a vlastním předzesilovačem

 • Hi-Fi gramofon, kovový talíř, raménko s anti-skatingem
 • výstup USB pro připojení k PC pro převod vinylu do digitálního formátu
 • otáčky 33/45 min.
 • vestavěný předzesilovač s vypínáním
 • přenoska AudioTechnica (AT3600)
 • řemínkový pohon
 • ovládání Start & Stop
 • plastový kryt proti prachu
 • připojení: stereo 2x RCA, USB B výstup do PC
 • svorka uzemnění
 • vestavěný Bluetooth vysílač pro připojení Bluetooth sluchátek, nebo Bluetooth reproduktoru
 • Manuální ovládání

Hudba z vinylu nekončí!

Nový gramofon je teprve začátek - koncert nejenom pro uši, ale také pro oči neumí vykouzlit jen tak někdo. Ke spokojenosti audiofilních nadšenců však přispívá nemalou měrou dostupný model značky Lenco s řemínkovým pohonem, kterému nechybí Bluetooth připojení.

Švýcarská preciznost je zúročena

S více jak 60- letými zkušenostmi pracuje na vylepšení gramofonových zařízení švýcarská společnost Lenco, zabývající se vývojem a výrobou spotřební elektroniky. Z jejich produkce je distribuován kompletní sortiment spotřebního zboží, včetně gramofonů, Android tabletů, široké nabídky dokovacích systémů pro iPhone a iPad, audio systémy, přenosné DVD přehrávače a TV. Lenco produkty se vyznačují inovativním designem, uživatelskou přívětivostí a především atraktivním poměrem ceny a kvality. Společnost má dlouhou historii - byla založena již v roce 1946, sídlí ve švýcarském městě Venlo a může se pochlubit pobočkami v mnoha zemích.

Gramofony s dobrým renomé

Cílem výrobce je snaha o spolehlivé gramofony s vynikajícím technickým servisem. Lenco LBT-188 je model vybavený magnetodynamickou přenoskou (MM), vypínatelným Phono předzesilovačem, USB výstupem pro digitalizaci vinylů, Bluetooth vysílačem pro bezdrátové připojení ke sluchátkům nebo k aktivním Bluetooth reproduktorům. Ovládání zajišťuje start-stop systém s přepínačem a klasickým závěsným anti-skatingem. Řemenový pohonný systém funguje o rychlostech 33 a 45 otáček za minutu. S otáčecím mechanismem je dodáván napájecí zdroj CE-UK.

Vybavení gramofonu

Lenco LBT-188 je High-Fidelity gramofon, jehož součástí je kovová točna s logem, tónové rameno s protizávažím (funkce anti-skatingu), vestavěný předzesilovač s vypínáním a přenoskou značky Audio- Technica AT3600. USB výstup slouží k připojení PC pro účinný převod vinylu do digitálního formátu, nechybí svorka uzemnění a plastový kryt, který chrání gramofon proti prachu a vnějším mechanickým vlivům. Snadnost ovládání umožňuje Start & Stop funkce. O konektivitu se starají dvě RCA připojení a USB výstup typu B.

Jednoduchá obsluha

Připojení tohoto gramofonu k reproduktoru Bluetooth již snadnější být nemůže. Ideální je využít nastavení pro vychutnání plného a teplého zvuku při komfortním poslechu v domácím prostředí. Není třeba zbavovat se již téměř zapomenutých LP desek, stačí jenom načíst staré záznamy a přehrát si je na tomto moderním stylovém gramofonu. Užít si křišťálově čistý zvuk vinylu, starého i nového, si může kdokoli, tento model si díky přívětivé cenové relaci může dovolit široká skupina uživatelů.

Upřesnění parametrů

Komplexně pojatý gramofon je moderního vzhledu a vyrábí se ve dvojím exkluzívním provedení – lakovaném Black dekoru s vysokým leskem nebo v poněkud přírodnější formě – v dezénu dřeva. Hodí se do všech druhů interiéru a lze ho snadno umístit v prostoru. Zabere tolik místa jako kterýkoliv jiný gramofon - je 415 mm široký, 125 mm vysoký, 360 mm hluboký.

Současná nabídka gramofonů

Kromě poptávaných retro modelů si pozornost veřejnosti zaslouží také atraktivní novodobé modely gramofonů, patřící nepochybně k nejširší nabídce trhu. Široký sortiment technicky velmi vyspělých gramofonů je zaměřen na filozofii konstrukce a nepochybně i na co nejlepší výsledný zvuk. Švýcarská značka s historií a jasným filozofickým záměrem se etablovala ne zcela náhodou jako výrobce gramofonů na výbornou. V současnosti má firma na svém kontě celou řadu nejrůznějších modelů, včetně gramofonu s přímým náhonem a poloautomatickým ovládáním, modely s přímým encodingem na USB nebo jednoduchých gramofonů s integrovaným zesilovačem a reproduktory.

 

Výrobce Lenco
Rychlost 33 / 45 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Manuální
Pohon Řemínkový
Vybaven přenoskou
Přenoska Audio- Technica AT3600
Náhradní jehla -
Vybaven předzesilovačem
Možnosti předzesilovače MM přenoska, Bypass
Analogový výstup RCA (odpojitelný)
Typ gramofonu Hybridní
Digitální výstup Bluetooth, USB
Nadstandardní BT kodek
Barva Ořech
Šířka (mm) 415
Výška (mm) 125
Hloubka (mm) 360
Datum dostupnosti produktu 10. 6. 2021
Vaše hodnocení