CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Magnat Transpuls 1500
Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500 Magnat Transpuls 1500

Magnat Transpuls 1500

25 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Při dostupnosti do 5 dní je možné, že se dostupnost prodlouží

Popis

3-pásmové podlahové retro reproduktory

 • Velké měniče reproduktorů optimalizované podle Klippel® technologie pro vynikající stupeň účinnosti a velmi vysokou maximální hlasitost
 • Dvojitý kompresní hvězdicový horn (DC-Horn) se dvěma 25 mm tkanými kopulemi pro vynikající dynamický a přirozený zvuk
 • Hluboká a přesná reprodukce basů pomocí 38 cm basového reproduktoru ve speciální basové skříni CRA (Controlled Reflex Alignment) s bass reflexy
 • Výkonný optimalizovaný středový měnič pro vysokou efektivitu
 • 12 dB filtrování s fázovou korekcí pro basový a středový měnič
 • Tweeter se strmým 18 dB filtrováním a s korekcí fází pro obzvláště vysoký stupeň odolnosti
 • Robustní skříň z MDF
 • Vysoce kvalitní dekorace z tmavého dřeva, boky v kontrastní černé
 • Odnímatelný textilní kryt v retro designu s pevným rámem z MDF
 • Pevná konstrukce nohou z MDF pro optimální stabilitu
 • Stylové celokovové logo

 

Cestou za lepším zvukem

Říká se, že kdo hledá, najde. Reproduktorové systémy, které z běžných produkcí vyždímají maximum, však nerostou jako houby po dešti. Přesto v produkci společnosti Magnat se zajímavé kousky čas od času objeví. High-end stereo elektronika této značky upřednostňuje ryzí čistý zvuk, který lze slyšet hlavně díky moderním vývojovým nástrojům, inovacím a užitým pokročilým technologiím.

 

Z historie Magnat

Více než 40 lety zkušeností se může pochlubit právě Magnat. Německý výrobce pokračuje ve svém firemním růstu, těší se z řady úspěchů. Neusíná však na vavřínech, nýbrž vyvíjí nové produkty, technologie a systémy, které využívají letitého know-how společnosti. Audiofilskou veřejnost oslnily nejenom velmi vydařené SoundBary a zvukové palubní systémy, stejně úspěšně si na trhu vedou i reproduktory, systémy domácího kina a high-end stereo elektronika.

 

Sloupové reproduktory mají zelenou

Jsou očividně velmi vzhledné, metr vysoké, nabité inovacemi a uhrančivé, díky neobvyklému potenciálu. A nejenom skvělou výbavou umějí zaujmout mnoho hudbychtivých audiofilů - dílo je korunováno skvělým konstrukčním designem, který pozornosti uživatelů neujde.

 

Síla a dynamika vždy na prvním místě

Faktem je, že je můžete postavit téměř kamkoli – jejich retro design s 380 mm basovým měničem a dynamickým hornem tweeteru nelze jen tak přehlédnout. Tento vyšperkovaný reproduktorový systém je vybaven klasickými komponenty z kategorie reproduktorů, na výpomoc však byla přizvána celá řada moderních vývojových nástrojů, k nimž náleží například laserový měřící systém Klippel. Nečekanou sílu a dynamiku ovšem neurčuje pouze velikost basového reproduktoru, k dokonalé funkčnosti přispívá velkou měrou i přesně definovaný a strukturálně realizovaný vnitřní objem.

 

Specifika a funkce zařízení

Tento 3- pásmový set s bass-reflexem je osazen 380 mm basovým, 165 mm středovým měničem a duálním 25,4 mm DC hornem výškového měniče. RMS výkon dosahuje 250 W, maximální výkon je až 500 W. Akustická citlivost při 2,8 V/ 1m činí 95 dB, s impedancí 4 – 8 Ohm. Frekvenční odezva se pohybuje mezi 16 a 35 000 Hz, s dělícím kmitočtem 920, 4800 Hz. Doporučen je zesilovač o výkonu 30 – 500 W. Každý kabinet je vyroben dle rozměrů 514 x 1000 x 835 mm, přičemž jeho hmotnost dosahuje plných 37 kg. Design je umocněn tmavou dřevěnou dýhou (Dark Wood), která reproduktorové soustavě dodává charisma.

 

Zásadní benefity produktu

Vynikající stupeň účinnosti i maximální akustickou úroveň zajišťují velké Klippel optimalizované měniče. Skvělou dynamiku a přirozenost dodává dvojice kompresních hornových tweeterů (DC-Horn) se dvěma tkanými kupolemi a akustický obraz dokresluje hluboká a přesná reprodukce basů s pomocí speciálního CRA (Controlled Reflex Alignment) basového kabinetu. Bezkonkurenční výkon s vysokou efektivitou a 12 dB filtrování s fázovou korekcí pro basový a středový rozsah je jasnou devízou, přičemž speciální výškový reproduktor se strmým 18 dB filtrováním s fázovou korekcí lobuje ještě navíc pro obzvláště vysoký stupeň odolnosti. Nechybí ani odnímatelný textilní kryt v retro designu s pevným MDF rámem, pevná MDF konstrukce zaručuje optimální stabilitu sloupů.

 

Magnat servíruje dokonalý zvuk

Firemní strategií Magnat je využít kvality a inovací s cílem posluchačům předkládat dokonalý zvuk. Všechny produkty Magnat jsou testovány přímo v ústředí firmy, každý problém je analyzován a řešen za pomocí vysoce sofistikovaných měřících technologií a simulačních softwarů. Ovšem nejdůležitějším testem je poslech samotný, což samozřejmě není při testování opomenuto.

 

Ukázka Magnat Transpuls 1500Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Magnat Transpuls 1500

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Magnat
Počet pásem 3
Měniče Vysoké frekvence: 2 x 25 mm / Střední frekvence: 165 mm / Nízké frekvence: 380 mm
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 16
Frekvenční odezva do (Hz) 35000
Dělící frekvence (Hz) 920 / 4800
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 95
Minimální vstupní výkon (W) 30
Nominální vstupní výkon (W) 250
Maximální vstupní výkon (W) 500
Barva Černá
Šířka (mm) 514
Výška (mm) 1000
Hloubka (mm) 385
Hmotnost (kg) 37