RELOOP RP-4000 MK2

SKU
HN190647
Hodnocení:
100%
8 990 Kč
Skladem
Spolu to funguje
=
10 180,00 Kč
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
8 990 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 3 346 Kč Běžná cena 3 690 Kč
=
12 336,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Radost z oblíbené hudby

Všechno má svůj čas a mnoho dávného se může vracet nejenom ve vzpomínkách. Poslech starých desek nemusí být zapomenut, i tento koníček zažívá renesanci a může vykouzlit výjimečnou atmosféru, vylepšenou čistým zvukem. Za zvážení stojí nadějný gramofon z dílny Reloop.

Dobrý dojem startuje úspěch

Samotný gramofonový model udělá dobrý dojem i na jedince s většími nároky, je-li výkonný, pohledný a odpovídá nárokům současných spotřebitelů. Pokud výrobce svoje produkty dále modernizuje, jsou díky kvalitním modifikacím připraveny dělat lidem radost mnohem větší. Reloop RP-4000 MK2 je jedním z těch gramofonových zařízení, za které se jejich domovská firma vůbec nemusí stydět.

Popis gramofonu

Pohon tohoto modelu zajišťuje středový motor, s připojením reproduktorů vzniká zajímavá forma lokálního ozvučení. Manuální zařízení je třeba vypnout ručně, neboť jinak se bude neustále otáčet. Funkčnost ovlivňuje také rychlost přehrávání - 33,3, 45 a 78 otáček za minutu. Stejně jako u ostatních Reloop gramofonů nechybí funkce pro DJ. Návrháři zvolili esovité raménko, které se z velké části podílí na vysoké kvalitě zvuku. Gramofon, přehrávající LP desky, je designově velmi dobře řešený a hodí se do jakéhokoli interiéru.

Specifika a přednosti

Profi DJ gramofon je dán přímým pohonem s vysokým točivým momentem a řízeným timerem Quarz. Dále je vybaven kontrolou pro výšku tónu, odolnou a pevnou konstrukcí, která dokonale eliminuje otřesy, a odnímatelným napájecím kabelem. Pro dokonalou stabilitu má model odolnou kovovou stavbu těla a praktické gumové nožičky. Funkce Pitch Range funguje pro snadné nastavení změny tempa v rozmezí +/- 10 % nebo +/- 20 %. Nechybí ani profesionální RCA konektory pro dosažení co nejvyšší zvukové kvality.

Vždycky je co zlepšovat

Každý výrobce má vytvořené rezervy v tom, co ještě lze zlepšovat, zdokonalovat, modernizovat či reinkarnovat. I Reloop má podobně nastavenou filozofii – upravený čelní panel a moderní ovládací prvky právě tomuto modelu mění budoucnost. S výbavou v podobě QUARTZ řazení, točivým momentem, více rychlostmi a dalšími klady se dere do popředí, a tak nastavuje novou laťku audio standardu. K dalším přednostem gramofonu RP-4000 MK2 patří litý talíř, přenoska Ortofon OM Black, zdvihač pro přesné nasazení jehly, staticky vyvážené s-ramínko s hydraulickým zvedáním, anti-skating nebo kovové čelo. Gramofon disponuje pevnou kovovou konstrukcí, která ho nejenom chrání před poškozením, ale i účinně pohlcuje nejrůznější vibrace.

Technická upřesnění a parametry

Kompaktní zařízení je 450 mm široké, 144 mm vysoké a 352 mm hluboké, váží plných 9,7 kg. Konektivita je zastoupena Phono výstupem, jako doplněk výrobce dodává podložku Slipmat, headshell, přenosku OM Black. Gramofon s upravenou konstrukcí a vzhlednými ovládacími prvky je proveden v temně černém zbarvení, čímž se stává klasicky elegantním doplňkem libovolného interiéru.

Postavení Reloop na zvukové scéně

Dle světových výrobců DJ produktů je zvučná značka populární zejména z pozitivního hlediska. Je jednou z nejmladších DJ značek na trhu, která navíc překvapuje obrovským potencionálem k dalšímu rozvoji. Je známo, že Reloop se řadí mezi High-End v měřítku, co se týká světového trhu a dokonce se dostal i na vedoucí pozici evropských výrobců. Od roku 2005 staví filozofie společnosti na originalitě a vlastním vývoji, díky tomu se etablovala mezi značky, které jsou jinak dominovány výhradně Japonci a Američany.
Výrobce RELOOP
Odstup signál / šum (dB) > 50 dB
Wow & flutter (%) <0,2% WRMS
Rychlost 33 / 45 / 78 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Manuální
Pohon Přímý
Vybaven přenoskou
Přenoska Ortofon OM Black
Náhradní jehla -
Analogový výstup RCA (odpojitelný)
Barva Černá
Šířka (mm) 450
Výška (mm) 144
Hloubka (mm) 352
Hmotnost (kg) 9,7
Příslušenství Slipmat, Orotfon OM Black, napájecí kabel