DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

RELOOP RP-7000 MK2 - Stříbrná

SKU
HN181967
Hodnocení:
100%
13 428 Kč
Skladem

Gramofonové desky zažívají comeback

Hudba z „elpíček“ nemusí být zapomenuta. I v současné době je možné zpestřit si den poslechem nezapomenutelných melodií z desek a užít si tak zvuk s jedinečnou atmosférou. Mnozí milovníci hudby jistě ocení gramofon značky Reloop. Správně vybraný model by mohl uspokojit dokonce i zájemce s vyššími nároky.

Využití zvukového potenciálu

Vše, co nabízí značkový gramofon s označením Reloop RP-7000 MK2, přímo vyzývá k využití jeho plného potenciálu. Díky tomu s podporou kvalitních reproduktorů může kdokoli zažít nezapomenutelný zvukový zážitek.

Jak funguje gramofon

Pohon tohoto modelu s manuálním ovládáním zajišťuje středový motor. Gramofon je třeba manuálně vypnout, jinak se talíř bude točit stále dál. Fungování tohoto zařízení využívá tři rychlosti přehrávání, a to 33,3, 45 nebo 78 otáček za minutu. K doplňkům patří také funkce pro DJ a USB. Gramofon má k dispozici esovité raménko, které je zárukou opravdu věrného zvuku. Ke gramofonu RELOOP RP-7000 MK2 je v příslušenství přidána i podložka Slipmat.

Vlastnosti a přednosti

Moderní interiér přivítá jeho slušivou eleganci, již svým vzhledem modelový gramofon dělá svému výrobci dobré jméno. Gramofon podporuje média typu LP a USB flash disk. Odstup signálu od šumu je v tomto případě 55 dB. Tento profesionální otočný talíř s horním točivým momentem byl vytvořen tak, aby vyhovoval vysokým požadavkům profesionálních DJů a potažmo i moderních nočních klubů. Po návrhu výkonného motoru s přímým pohonem a robustní konstrukce se zrodil také robustní a nezničitelný otočný talíř, který ani drsný každodenní provoz nezlomí.

Konstrukční změny

Díky využití takových materiálů, jako je variace kovu, gumy a syntetických materiálů, je kryt RP-7000 MK2 vyztužen a proto je těžší, než kdykoli předtím. Na samém konci všech změn, proměn a inovací je gramofon, extrémně odolný vůči vibracím, které mohou být způsobeny silnými basovými zvuky v DJ kabinách. Nově navržené nohy tlumí nárazy a pomáhají dále zlepšovat izolaci. Povrch je potažen velmi kvalitním tmavě černým nebo klasickým stříbrným kovovým povrchem, který účinně odolává případnému poškrábání.

Technická specifika

Gramofonový model RP-7000 je robustní, vybavený gramofon s extrémně silným motorem s quartz pohonem upper-torque. Sympatické je, že je precizně ovladatelný a zároveň i stabilní. Gramofon funguje s vysokým točivým momentem (2,8 – 4,5 kg/cm). Je určen nejenom pro profesionály, ale hodí se také pro situace, kdy je třeba se absolutně spolehnout na přesný točivý moment a klidný běh gramofonu. Vyrábí se v černém a stříbrném outfitu.

Úspěch má pokračování zajištěno

Nová verze MK2 plynule navazuje na první verzi RP-7000, přičemž do procesu inovace vnáší hned několik novinek. Vyrovnané esovité raménko je opatřeno hydraulickým zdvihem a anti-skating mechanismem. Jeho základna je stabilnější a úhel trackingu (VTA) je výškově i vertikálně nastavitelný. Orientační LED dioda může být vyňata a jednoduše vyměněna. Rychlé přepnutí rychlostí probíhá za pomoci tlačítek na předním panelu. Trojice volitelných rozsahů pitch (+ / -8%, + / -16% nebo + / -50%) a vysoké rozlišení digitálního faderu pomáhá zajistit skutečně precizní výsledky. Nechybí ani možnost digitální korekce, která zaručuje maximální přesnost. Téměř 12 kg vážící zařízení je 458 mm široké, 145 mm vysoké a má 354 mm hluboké.

Video ukázka:

Výrobce RELOOP
Odstup signál / šum (dB) > 55 dB
Wow & flutter (%) 0,01%
Rychlost 33 / 45 / 78 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Manuální
Pohon Přímý
Vybaven přenoskou
Náhradní jehla -
Vybaven předzesilovačem
Analogový výstup RCA (odpojitelný)
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 458
Výška (mm) 145
Hloubka (mm) 354
Hmotnost (kg) 11,7
Příslušenství Slipmat, závaží, LED světlo, RCA kabel, napájecí kabel
Vaše hodnocení