RELOOP RP-8000 MK2

SKU
HN198782
AKCE
Hodnocení:
100%
Akční cena 15 890 Kč Běžná cena 18 390 Kč
Skladem
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 15 890 Kč Běžná cena 18 390 Kč
+
=
17 580,00 Kč
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 15 890 Kč Běžná cena 18 390 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 10 190 Kč Běžná cena 11 790 Kč
+
=
27 370,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Tady to žije, tady to hraje

Kdo nebo co je Reloop? Stejnojmenná firma, zaměřující se na výrobu DJ vybavení, funguje již od roku 1996, kdy byla v Německu založena Robertem Lauterweinem. Od krámku s vinyly se zakladatel posunul na post úspěšného klubu s významnými hudebními hosty. Do říše gramodesek se propadl svým zájmem natolik, že začal vyrábět vlastní DJ vybavení. Tak vznikl Reloop s nezměrným, neutuchajícím nadšením pro hudbu, pro zvuk.

RP série

Výrobce se v sérii RP zabýval gramofonovou technikou, která se stále vyrábí. Po nich spatřily světlo světa mixpulty, procesory, CD přehrávače, digitální kontroléry a mnohé další produkty. Značka Reloop získala zvuk, pružně reaguje na moderní trendy a akčně přizpůsobuje nabídku tomu, co DJs právě poptávají. Partnerství s vyhlášenými DJ značkami jako Ableton, Algoriddim. Serato, Ortofon, Glorious, melodics nebo Virtual DJ se zdá být nevyhnutelné. O kom je řeč? Hlavním řečníkem je RP-8000 MK2 gramofon.

Vysoce ceněný gramofon

Obliba gramofonů značky Reloop u DJ komunity je značná a podtrhuje tak skvělou práci progresívní audio společnosti, jejíž velkou podporou jsou četná ocenění a uznání z řad uživatelské veřejnosti. Na jejich stranu se přiklánějí také recenze odborných periodik a přehlídek jako NAMM, DJ Mag, Mixmove Award nebo DJ Tools Award. Nejvýše ceněny byly mixážní pulty ze série RMX, kontroléry Jockey a bez zasloužené chvály nezůstal ani gramofon RP-8000. Zajímavostí je, že výrobce se vyšplhal na žebříček 5 top světových DJ značek a jeho výrobky bezproblémově rozehrávají zvuk ve více než v osmdesáti pěti zemích po celém světě. Povedené gramofony, kontroléry, mixážní pulty, zvukové karty, sluchátka, mikrofony, obaly, studiové vybavení, přenosky a další příslušenství je to, bez čehož se moderní DJ zkrátka neobejde.

Unikátní, pokročilý a moderní gramofon

RP-8000 MK2 je nejpokročilejší gramofon poslední doby, vyvinutý v kooperaci s renomovanými výrobci gramofonů a navržený pro bezproblémovou integraci se Serato DJ Pro. Disponuje možností ovládání až 7 různých režimů výkonu prostřednictvím sekce pad. S režimem Platter Play lze pomocí padů ovládat rychlost otáčení talíře a vyprodukovat autentické hudební produkce. Tento model vyjadřuje autentickou harmonii špičkového profesionálního gramofonu a inovativního hudebního nástroje.

Konstrukční design

Robustní gramofonová konstrukce v černém provedení bezvadně tlumí a izoluje vibrace, vedoucí k lepšímu startovacímu momentu. Inovací je výškově stavitelné raménko, které se vyrovná i komponentům špičkových gramofonů. Snadnou kontrolu nad Serato softwarem zajišťuje intuitivní ovládání, v nabídce je dále výběr ze tří rychlostí přehrávání (33 1/3, 45 a 78 RPM), LED světelná jehla pro osvícení talíře a digitální LCD display pro přehlednější nastavení parametrů a přehrávacích režimů. Reloop v nové sérii upřednostňuje pokročilé technologie a kvalitní vybrané i prověřené materiály. Kryt proti prachu není v příslušenství.

Technická specifika

Hybridní gramofon s přímým náhonem obsahuje Phono/Line Out (L/R RCA), USB (B), USB (A) a USB konektivitu. Zařízení je 458 mm široké, 145 mm vysoké, 354 mm hluboké a váží plných 11,8 kg. Přidanou hodnotou je USB kabel, RCA kabel, napájecí kabel, slipmat, LED osvětlení, závaží, adaptér a manuál. Funkce direct drive slouží pro přímý pohon s vysokým točivým momentem a nechybí sedm nezávislých barevných RGB režimů. Funkce Platter Play umožňuje používat pady na ovládání rychlosti desky prostřednictvím MIDI, což značí větší flexibilitu.

Video ukázka:

Výrobce RELOOP
Odstup signál / šum (dB) > 55
Wow & flutter (%) 0,01%
Rychlost 33 / 45 / 78 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Manuální
Pohon Přímý
Vybaven přenoskou x
Náhradní jehla -
Vybaven předzesilovačem
Analogový výstup RCA (odpojitelný), Jack 3,5 mm
Digitální výstup USB
Barva Černá
Šířka (mm) 458
Výška (mm) 145
Hloubka (mm) 354
Hmotnost (kg) 11,8
Příslušenství Gramofon, USB kabel, RCA kabel, napájecí kabel