RELOOP Turn 2 - Bílá

SKU
HN181584
Hodnocení:
100%
Akční cena 8 603 Kč Běžná cena 8 690 Kč
Skladem
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 8 603 Kč Běžná cena 8 690 Kč
+
=
9 332,00 Kč
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 8 603 Kč Běžná cena 8 690 Kč
+
Hodnocení:
100%
2 590 Kč
=
11 193,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Audio pro puristy

I milovníci hudby z vinylu si mohou přijít na své. Pro vysoce kvalitní přenos hudby je ideální cenově dostupný gramofonový model, který umožní svému uživateli plně se ponořit do světa analogového potěšení z poslechu. Vinyloví nadšenci tak mohou gramofon začít používat okamžitě a to díky předinstalované eliptické kazetě od společnosti Ortofon.

Analogový hi-fi elegán

Model Turn 2 je usazen na těžké a stabilní základně, která je vyrobena z MDF a má extrémně tenký design. Výrobce jej produkuje v matné černé, červené nebo bílé povrchové úpravě. Dominuje mu velmi elegantní design, kde třešničkou na dortu je harmonicky působící talíř z tlakově litého hliníku s vysokou setrvačností a chromovanými okraji. Matný vzhled dobře odolává nástrahám v podobě otisků prstů.

Vlastnosti a přednosti

Jednou z priorit gramofonu je hladký řemenový pohon, stejnosměrný motor s nízkou hlučností. Základem je přesnost pohonu, konzistentní rychlost talíře s minimálním kolísáním a třepetáním. Díky nízkým vibracím je extrémně tichý, přičemž gramofon lze ideálně nastavit v daném poslechovém prostředí. Integrované ovládání motoru dovoluje komfortní přepínání rychlostí mezi 33 1/3 a 45 otáčkami za minutu, pomocí přepínače rychlosti, který je umístěn pod podvozkem.

Technická specifika a parametry zařízení

Tento dvourychlostní Hi-Fi gramofon je 420 mm široký, 340 mm hluboký a 121 mm vysoký. Dosahuje hmotnosti 4,6 kg. V příslušenství uživatelé najdou také protizávaží, plstěnou podložku, adaptér, zdroj, RCA kabel a přenosku Ortofon OM-10. Turn 2 je zařízení, určené pro kvalitní domácí poslech na vysoké úrovni za velmi přátelskou cenu a ve stylovém provedení. Ke skvělé prezentaci přispívá jeho minimalistický design, rovné raménko s nakloněným headshellem, ručním pokládáním a anti skatingovým mechanismem, který drží jehlu uprostřed drážky. Na zadním panelu se nachází vstup pro adaptér, zemnící kolík a zlacené, korozivzdorné RCA konektory, které lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Flexibilita a uložení

Díky možnému připojení náhlavní soupravy je tento typ skutečně flexibilním hráčem. Uzamykací mechanismus GM / SME nabízí a zjišťuje snadné přepínání mezi sběracími kazetami, namontovanými na různých mušlích. Zájemce potěší též elegantní, matné tenké pouzdro s vysoce kvalitním konektorem. Všechna kabelová připojení jsou odnímatelná, což dovoluje snadnou výměnu nebo pozdější upgrade.

Značka, která má dobrý zvuk

Model Turn 2 je velmi zdařilým dílkem výrobce, který se výrobě DJ vybavení věnuje již od roku 1996. V témže roce vznikla v Německu společnost, založená Robertem Lauterweinem. Tomu v té době nestačilo mít jen krámek s vinyly a úspěšný klub se zajímavými hosty. Dle referencí světových výrobců DJ produktů je Reloop v mnoha ohledech výjimečnou značkou a to zejména v kladném slova smyslu. Jde o jednu z nejmladších DJ značek na trhu, ve které třímá obrovský potencionál. Reloop je ostatními výrobci respektován - např. v Anglii je řazen mezi High-End producenty a stal se jedním z nejdůležitějších prodejců německé značky na světovém trhu v prodeji DJ segmentu. Brzy se tak zařadil na hlavní pozici evropských výrobců. Od roku 2005 značka staví na vlastní firemní filozofii, dále na své originalitě a výsledcích konkrétního vývoje. Díky tomu se etablovala mezi značky dominantní, které si v uživatelských kruzích nacházejí právem ocenění a uznání.
Výrobce RELOOP
Rychlost 33 / 45 RPM
Přepínání rychlosti Elektronické
Obsluha Manuální
Pohon Řemínkový
Vybaven přenoskou
Přenoska Ortofon OM10
Náhradní jehla -
Vybaven předzesilovačem
Analogový výstup RCA (zabudovaný)
Barva Bílá
Šířka (mm) 420
Výška (mm) 121
Hloubka (mm) 340
Hmotnost (kg) 4,6
Příslušenství Gramofon, protiprachový kryt, závaží, RCA kabel, adaptér + nástavce, podložka, headshell, Ortofon OM-10, manuál