Sonos Amp

SKU
SNS.AMP
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Zesilovač se síťovým přehrávačem

  • Všestranný zesilovač který se postará o vaši zábavu
  • Vychutnáte si HiFi reprodukci o síle 125W na kanál
  • Umožní Vám připojit pasivní reproduktory a zažít skutečné Hi-Fi v rámci ekosystému Sonos
  • Nakŕmi vaše policové, sloupové i zabudované reprosoustavy
  • Streamuje všechnu vaši oblíbenou hudbu přes Sonos aplikaci a AirPlay 2
  • Připojí vaši TV a vytvoří špičkový systém domácí zábavy
  • Amp je postaven tak aby vydržel a postupně se dále ještě zlepšoval

Pro silnější zvuk

Má-li být zvuk prudký a poutavý, zvuková scéna hlubší a širší, má-li být zařízení kompatibilní s TV a mít také moderní elegantní design, pak je tento nový zesilovač tou správnou volbou. Výrobce se vrátil ke kořenům a přichází se svým nejnovějším produktem Sonos Amp. Je navržen tak, aby nabídl všechny sondy pro streamování v jednotce, do které lze přidat libovolné hi-fi reproduktory.

Filmy a hudba v lepším podání

Sonos zároveň nabízí řadu funkcí ze Sonos Beam, což je vhodné zejména pro film i hudbu. Nové rozměry produktu mu zajišťují lepší umístění v hi-fi stojanu a snáze se asimilují v prostoru. Jeho vlastností je možnost stohování. Moduly mohou být stavěny na sebe v centrálním místě, s reproduktorovými kabely rozbíhajícími se do různých místností v domě.

Univerzální zesilovač

Sonos Amp zvládne lehce napájet všechny zdroje domácí zábavy. Do systému lze zapojit stojanové, instalační, regálové a další reproduktory. Připojit lze vše od gramofonu a stereo reproduktoru až ke kabelovým reproduktorům, poté je možné si komfortně vychutnat hudbu z vinylu, CD nebo hudební streaming. Dokonce lze napájet i venkovní reproduktory, a hudbu rozvést až na terasu či zahradu.

Vybavení na jedničku

Na přední straně zařízení jsou tlačítka citlivá na dotek, jedno slouží pro přehrávání či přerušení a dvě pro změnu nebo k ovládání hlasitosti. Vnitřek je plný a vytváří potřebu chlazení, ale zesilovač je navržen tak, aby přiváděl vzduch zespodu bez použití ventilátoru. Konstrukce obsahuje speciálně vyvinutý chladič pro optimální proudění vzduchu a řízení tepla. Celá kolekce stropních, nástěnných a venkovních reproduktorů optimalizovaných pro zesilovače tak nabízí skvělý zvuk bez kompromisů.

Konstrukční charakteristika

Kolem zadní části zesilovače jsou všechna připojení - dva páry reproduktorových terminálů, subwooferový výstup, dvě ethernetové zásuvky a stereo analogový vstup. Důležitým doplňkem jsou zásuvky HDMI. Zesilovač je určen pro použití v jednoduchých systémech s několika video zdroji, z nichž všechny jsou zapojeny přímo do TV, přitom je jejich zvuk přesměrován zpět do zvukového systému přes ARC. Pro běžného uživatele je to jednoduché a bezproblémové nastavení, které se dá zvládnout během několika minut. Jako zesilovače je možné také použít dva reproduktory Sonos, nebo může být přidán druhý zesilovač.  Vzniknout tak může sestava až 4.1, pokud bude přibrán i subwoofer s kabelem nebo bezdrátový subwoofer Sonos Sub.

Systém Sonos se postará o všechno

Tento zesilovač může být použit pro výstup v dvojitém mono, takže vysílá stejný zvuk do obou reproduktorů. To může být efektivní, jsou-li používány stropní nebo dokonce venkovní reproduktory, s nimiž uživatel nechce vytvořit stereo obraz. Sonos Architectural Sonar Suite zahrnuje pasivní reproduktory, určené k doplnění produktů Sonos, a to včetně povrchové úpravy a zvukového charakteru. Sonos má však odstup od Hi-Res hi-fi. Aplikace Sonos umí kontrolovat produkty včetně zesilovače a společnost dále podniká kroky směrem k tomu, aby byl systém hands-free. Potěšující je možnost přepínání mezi všemi zařízeními značky, včetně zesilovače.

Proč si vybrat Sonos

Brilantní, čistý, bohatě detailní zvuk vyplní místnost v libovolné hlasitosti. Snadné použití a rychlé nastavení, včetně využití aplikace Sonos, Apple AirPlay 2 a ovládání hlasem je jasnou prioritou. Uživatel tak má možnost přizpůsobit svůj systém svým přáním, potřebám a požadavkům.

Recenze Sonos Amp

Výrobce Sonos
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 125 (8Ω)
Podpora impedance repro. (Ω) 4 min.
Přední repro. terminály A (1 pár)
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Typ Hybridní
Digitální vstup Optický, HDMI
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL
Lokální streamování AirPlay 2, Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace Sonos
Rádio
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC, OGG VORBIS
DSD
Barva Černá
Šířka (mm) 217
Výška (mm) 64
Hloubka (mm) 217
Hmotnost (kg) 2,1
Spolu to funguje
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
+
=
21 980,00 Kč
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
+
=
22 480,00 Kč
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
+
=
23 180,00 Kč
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
+
=
24 180,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)