Technics ST-G30

SKU
stg30
111 990 Kč
Do 5 dnů
Spolu to funguje
=
127 480,00 Kč
Spolu to funguje
=
125 680,00 Kč
=
129 480,00 Kč
=
135 680,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Hudební server

  • Rippování perfektní do posledního bitu
  • Custom-made 512 GB SSD součástí
  • SSD je odnímatelné pro možný upgrade
  • USB tranfer bez šumu
  • Tuhé dvojité šasí z kovu
  • Architektura izolující proti digitálnímu šumu

 

Vysoce kvalitní zvuk je zážitkem

HighFidelity neznamená jenom kvalitu, ale mnohem víc, než je očekáváno. Hi-Fi hudební server je zdatným vývojovým týmem navržen s cílem nabídnout a poskytovat vysoce kvalitní zvuk, který vyvolá špičkový uživatelský zážitek v oblasti síťového zvuku. Je přehledný, plně funkční, inspirativní a stane se pevnou oporou domácí audio sekce.

 

Čím je zajímavý

Model ST-G30 má obdiv a podporu audiofilů. Člověk nemusí být génius, aby uměl opravovat chyby a nedopatření. Toto chytré zařízení během kopírování disků CD při opravě chyb, způsobených značkami nebo poškrábáním na disku CD, určuje velikost chyby a opakuje čtení znovu s cílem přečíst správná data. Pokud ale opakování stále vede k chybě, ST-G30 upozorní posluchače.

 

Síťový audio zesilovač se stále vyvíjí

Novinky na trhu vždy zaujmou a potěší. O novinky Technics je velký zájem, protože představuje zařízení typu vše v jednom, které stále roste a vyvíjí se. Model SU-G30 vydá 50 W do 8 Ohm (dvojitý do 4 Ohm) a jeho digitální zpracování je založeno na 32 bit / 384 000 Hz architektuře. K dispozici je řada digitálních vstupů, včetně SPDIF, USB, Ethernet, WiFi, Bluetooth s aptX , AirPlay a Phono vstup MM. Vše v jednom má v posluchačské obci jasný precedent.

 

Jak to vidí profesionálové

Uvnitř hudebního serveru G-Series ST-G30 je situován 2,5 palcový SATA SSD, který lze jednoduše vyměnit. Ripper na CD spoléhá na databázi Gracenote pro svá metadata, což avizuje, že společnost Technics snížila licenční poplatek za přístup. Výstupy zahrnují USB a Ethernet. Klíčovými aspekty jsou funkce, vysílání dat Hi-Fi a technologie.

 

Konstrukční proměny

Tento hudební modul je vybavený tichým SSD, načež architektura izolace digitálního šumu snižuje šum a jitter na co nejnižší možnou úroveň. Systém disponuje optimálně aktivovanými okruhy, které odešlou do přehrávače požadovaná hudební data. U zařízení USB-DAC je tak snížen převodový poměr Low Noise USB a přenosová zátěž je na straně přehrávače. Výsledným efektem je stabilní výstupní výkon USB, který dosahuje extrémně přesného přenosu dat.

 

Bit-Perfect CD Ripping

Vybavení zařízení přizpůsobuje chybové charakteristiky čtení a provádí opakování čtení, umí však také srovnávat a ověřovat pomocí správných hodnot hash. Vnitřní mechanická část CD je vyrobena vlastní cestou, uzavřena v tichém úkrytu a umístěna ve středu pouzdra. Takto pevně uložená se stává pojistnou jednotkou, minimalizující nárůst vibrací a šumu, přesné čtení dat CD nevyjímaje.

 

Další možnosti využití

Na prvním místě je použitelnost zařízení, zařízená především pro síťové zvuky. Technics typu ST-G30 je dán uživatelským rozhraním, jenž umožňuje hodně operací. K nim patří například vytváření hudební knihovny díky aplikaci pro smartphony, úprava značek a nastavení různých parametrů tak, aby byla zajištěna pohodlná a komfortní obsluha bez použití PC. Konečně je pak snadné a cílené plně se ponořit do sféry hudebního světa a vychutnat si prožitky. Interní SSD je vyměnitelný, dovoluje využít budoucí upgrady.

 

Zvolit lze formu kopírování a úroveň

Vybrat lez buď nekomprimovaný formát WAV nebo bezkonfliktní kompresní formát FLAC pro bezchybné přehrávání disků CD. FLAC umožňuje zvolit úroveň komprese od 0 do 8. Běžné jsou vysokorychlostní formáty, podporované v rozlišení 11,2 MHz a další formáty s vysokým rozlišením (WAV, AIFF, FLAC a ALAC), je podporována distribuce DSD. Pro výstup USB-Audio dosahují formáty až 384 kHz / 32 bit PCM a 11,2 MHz DSD.

 

Série Technics Grand Class G30

Výrobce Technics
Digitální vstup USB-A
Digitální výstup USB-A
Typ streameru Digitální
Analogový vstup
Analogový výstup
Síťové připojení Ethernet
Internetové streamovací služby
Lokální streamování Síťové úložiště (UPnP, DLNA)
Multiroom aplikace Technics
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , MP3, AAC
DSD až DSD256 (11,2 MHz)
Vnitřní paměť (GB) 512 (SSD, 2,5")
Další funkce streameru Přehrávání CD, Úložiště
Podporované disky CD, CD-R, CD-RW
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 430
Výška (mm) 98
Hloubka (mm) 391
Hmotnost (kg) 11