Wharfedale D310 - Černá

SKU
5025941199625
5 190 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Regálové reproduktory

  • Skvělé reproduktory za přijatelnou cenu
  • Pokročilé basové a středové měniče
  • WFR™ tweeter pro hladké a čisté výšky a středy
  • P-EQ portový systém zaručuje přesný bas
  • Luxusní skříně odladěný pro detailní zvuk bez vibrací

Sympatické moderní reproduktory

Všechny reproduktorové soustavy nemusejí být velké a nadupané, sympatie audiofilů mají i menší, moderní hi-fi reproduktory, které nezruinují rodinný rozpočet a přesto hrají božsky. V 80. letech pod hlavičkou Wharfedale vyrůstá nově definovaný koncept výkonných reproduktorů s low-cost referencemi.

Hodně muziky za málo peněz

Nejnižší cenové hodnocení řady Diamond 11 je sice velmi sympatické, ale řada D300 přichází s ultra moderním stylem a mnoha podobnými technologiemi, které byly navrženy speciálně pro tento nový sortiment. Obzvlášť oblíbeny jsou pohonné jednotky a systém bass-reflexu, neboť žádná jiná řada reproduktorů neposkytuje tak vysoká specifika za tak nízké ceny. Model D310 je toho důkazem.

Nejmenší model v sérii D300

Wharfedale v řadě D300 představuje mimo jiné i nejmenší reproduktory, stejně jako ostatní modely této řady mohou být vyrobeny buď v černé, nebo bílé barvě. Lichotí výkonem, který zastíní jejich cenu, a kromě toho dodávají podmanivý zvuk.

Reproduktory, které nestárnou

Svůj perfektní vzhled si tyto nevelké reproduktory užívají – jsou navrženy podle potřeb a nároků audiofilské veřejnosti, ale i podle pokrokového designu, takže mají nadčasový charakter, včetně schopnosti zkrášlit každý interiér. Módní vzhled však není všechno, co poskytují v rámci moderního audia.

Specifika a parametry

V jádru jde o 2- pásmový reproduktorový set s bass-reflexem. Dvoupásmový systém je dán 100 mm basovým řidičem s černým tkaným kevlarovým kuželem a 25 mm ovladačem plného rozsahu s měkkou kupolí. Pracuje ve frekvenčním rozsahu 65 – 20 000 Hz při +/- 3 dB s rozšířením basů 60 Hz při -6 dB. Dělící frekvence je 2,2 kHz. Akustická citlivost dosahuje 86 dB (2,83V / 1 m), nominální impedance má 4 Ohm (kompatibilní 8 Ohm), minimální impedance vykazuje 3,6 Ohm. Maximální výkon je dán 20 – 60 W. Maximální SPL vystoupá až na 86 dB. Každý reproduktor disponuje rozměry 265 x 155 x 200 mm, přičemž váží 4 kg.

Pokročilé inovace produktů značky Wharfedale

Británie je dlouho uznávaná jako domov reproduktorové technologie z hlediska celosvětového měřítka. Wharfedale je společnost založená před více než 80 lety, která díky dlouholetým zkušenostem v oboru audio umí své pověsti dostát. V sérii D300  využívá nejmodernější systémy pohonných jednotek, jaké kdy byly dostupné v této cenové relaci. Basové / střední ovladače brilantně propojuje se super lehkým prostorem, vyrobeným z pěnového polyetheru, který přináší úžasnou čistotu, texturu i hudební výraz. Originální kužely jsou poháněny systémem motorové cívky s velmi dlouhým pohonem, díky němuž přináší nízkofrekvenční linearitu a přesnost. Díky novým technologiím je zajištěna vysoká citlivost, hladká odezva a absolutní kontrola pohybu kužele při nižších basových frekvencích.

Wide Frequency Response Technology

WFR neboli Wide Frequency Response je systém, jenž byl původně vyvinut pro model Diamond 11 Series. Je jemně vyladěný pro řadu D300, obsahuje vlastní „skříň“ - přesně tvarovanou zadní komůrku, tlumenou vláknitým obsahem. Akusticky profilované skříně jsou opatřeny předními přepážkami o tloušťce 28 mm.  Kritické vyztužení panelů skříněk přispívá k vymýcení slyšitelné rezonance a v kombinaci se zaoblenými hranami skříně poskytuje stabilní základnu, na níž jsou namontovány pohonné jednotky. Stěny skříně jsou navíc opatřeny speciálním vnitřním vláknem, které je ideální díky svým vynikajícím absorpčním vlastnostem v širokém pásmu. Díky tomu tak dochází např. k odhalení více detailů hudebního výkonu.

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 2
Měniče Výškový: 25 mm Ø
Středo-basový: 100 mm Ø (kevlar)
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) 2200
Impedance (Ω) 4 (kompatibilní s 8)
Citlivost (dB) 86
Minimální vstupní výkon (W) 20
Maximální vstupní výkon (W) 60
Maximální výkon - SPL (dB) 86
Barva Černá
Šířka (mm) 155
Výška (mm) 265
Hloubka (mm) 228
Hmotnost (kg) 4
Spolu to funguje, reproduktory a lepší repro kabel (nehodící délku odstraňte z výběru)
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)