DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Wharfedale Evo 4.4 - Ořech

SKU
5025941207603
Hodnocení:
100%
46 690 Kč
Skladem

Po předchozí domluvě lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Vždy je potřeba se objednat dopředu. Prostřednictvím mailu info@l-e.cz nebo na tel. čísle +420 721 123 123

Sloupové reproduktory

  • EVO koncept se zakompovanými prvky z vlajkové lodi ELYSIAN
  • Vhodné pro Hi-fi poslech i pokročilé domácí kino
  • AMT (Air Motion Transformer) transduktor zajišťuje přesnost a nižší rozostření ve vysokých frekvencích
  • Krásný a účelný design - vybrané materiály, vnitřní vyztužení a tlumení
  • Dvousměrné kevlarové měniče dodává hladký a utažený bas
  • Stovky hodin poslechu bylo věnováno pro optimální vyladění výhybky v kombinaci s měniči 
  • Cena za pár

 

Pro vážné zájemce o kvalitní zvuk

Není nad vysoce stabilní pohledný sloupový reproduktor, který dokáže zaplnit zvukem celou místnost. Dokáže rozpoutat bitvu dynamického i jemného zvuku z filmů, hudby, pořadů a navíc se skvěle zařadí mezi současný nábytkový styl v libovolném interiéru. S nálepkou Wharfedale přichází naprostá spokojenost a komfortní poslech jakékoli produkce.

 

EVO4 za skvělé ceny

Aby to doma dunělo zvukem a uživatel si to skutečně, nebo spíš neskutečně užil, umí zařídit výrobce se svou novinkou na trhu – produkty série EVO4 nezruinují domácí úspory a přesto dokážou nemožné. Nejenom regálové reproduktorové soustavy a centry pohnou nadšeným audiofilem, teprve velká sloupová třípásmová aparatura jej přiměje k dostatečné reakci. Díky vybavení s moderním páskovým vysokofrekvenčním měničem a Transmission Line systémem dává jasně najevo, kdo je tady pánem.

 

Slušný zástup reproduktorů

Wharfedale EVO4 hrdě zastupuje model 4.1 - jediná dvoupásmová aparatura v řadě se spodním štěrbinovým bass-reflexem, 130 mm středo-basovým modulem v provedení  z řady REVA a novinkovým páskovým vysokofrekvenčním měničem. Model Wharfedale EVO4.2 je třípásmová velká regálová reprosoustava - středový reproduktor byl použit již v reprosoustavách Diamond, model 10.5 a 10.7, navíc na svědomí má krásně prokreslený zpěv a libě znějící zvuk kytarových strun. Basový řidič je stejného průměru jako u Diamond 11.2, má tedy 150 mm a k tomu je jako bonus přidán páskový výškový měnič s nulovou setrvačností, který je velmi přesný. Následují sloupky – menší EVO4.3 s dvěma basovými řidiči o průměru 130 mm a větší sloupy EVO4.4 s basovými řidiči o něco většího průměru (150 mm).

 

Rozšířené možnosti

Kdo by měl rád doma malý kinematograf, může si pořídit cenově dostupný center EVO4.C a krásný dipól surround systém 4.S. K dodání se vyrábějí všechny modely rovnou ve trojím špičkovém provedení – veškerý design, jak v černém, bílém či ořechovém dřevě je vizuálně a esteticky vytříbený, vhodný do jakéhokoli interiéru a stylu.

 

Elegantní dynamické věžové reproduktory

Věžový reproduktorový model Wharfedale EVO4.4 má vše, co by měl řádný zvukový systém mít. Vyzařuje dynamický, jemný zvuk z filmů, televize a hudby, dokonce i skvěle vypadá. Pro dojem domácího kina s perfektním zvukem postačí vytvořit dvoukanálové nastavení nebo přidat přední reproduktory pro pohlcující dojem systému prostorového zvuku.

 

Klady a přednosti

Pro tuto zvukovou soustavu je typický 3- cestný design, originální výškový vzduchový transformátor AMT, středové měniče s měkkou kalotou a dvojice basových měničů s tkaninovým kevlarovým kuželem. Zařízení pracuje s frekvenční charakteristikou 48 - 22 000 Hz (± 3dB), doporučeným výkonem zesilovače 30-200 W a citlivostí zvuku 88 dB. Jmenovitá impedance je kompatibilní s 8 Ohm, nechybí ani firemní bass-reflexní design s portem na spodní straně skříně. Výrobce užil dvě sady vázacích terminálů, které umožňují bi-amp nebo bi-wire zapojení. K zařízení náleží odnímatelná magnetická mřížka. Frekvence překročení dosahují 1,4 kHz a 4,7 kHz. Plných 25,6 kg váží každý ze sloupové dvojice, je také 1060 mm vysoký, 250 mm široký a 350 mm hluboký, včetně terminálů.

 

Příslušenství EVO4.4

V balení je kromě samotných skříní také krycí mřížka reproduktorové části, 4 podpěrné nohy a 4 hroty, obojí předinstalované, a 4 izolační puky. Předem připraveny jsou také 2 propojovací lišty. Výčet příslušenství doplňují rukavice z bílého plátna a uživatelský manuál.

 

Ukázka reproduktorů ze série EVO4

Výrobce Wharfedale
Počet pásem 3
Měniče Výškové: 30x60 mm (AMT)
Středové: 50 mm Ø (měkká kupole)
Basové: 2 x 165 mm Ø (tkaný kevlarový kužel)
Typ reproduktoru Uzavřený
Typ reproduktoru Spodní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 44
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 1400 / 4700
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 89
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 200
Maximální výkon - SPL (dB) 107
Barva Ořech
Šířka (mm) 250
Výška (mm) 1060
Hloubka (mm) 340 + 10
Hmotnost (kg) 25,6
Vaše hodnocení