WILSON Raptor 7 - Bílá

SKU
RAPTOR7WHITE
Hodnocení:
100%
13 990 Kč
Skladem
Cena za pár
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
Hodnocení:
100%
13 990 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 27 990 Kč
+
=
37 870,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Vychutnat si zvuk v komfortu domova

Kdykoli může nastat situace, že je třeba vyladit domácí zvuk k dokonalosti. „Raptoří“ audio zaplní každou skulinku v prostoru a domácí premiéra se skvělým obrazem i zvukem může začít. Slibně vypadající i znějící série z týmu návrhářů Wilson poskytuje vše, co se od ní očekává.

Slyšet je každičký detail

I náročný audiofil ocení veškeré zvukové efekty, slyšitelné pro lidské vnímání – nastupují hned s dvojnásobnou silou. Posluchač se tak na chvíli může vcítit do života hlavní postavy, která se postavena do samého centra dění. Raptor 7 vedle svého dravějšího většího bratra působí ještě trochu nedospěle, ale je to jen na první pohled. První poslech ujišťuje, že i jeho velikost zvuku je zcela dostačující pro středně velký prostor.

Domácí kino bude znít hned lépe

Zajímavým zjištěním jsou schopnosti reproduktorového setu Wilson, neboť je ideálním řešením pro domácí kina. Svět filmu, hudby i velkých událostí dostává rázem velké aranžmá. Není nic snadnějšího, než si v pohodlí domova pustit film a zůstat v něm tak dlouho, jak jen to bude možné. I bez návštěvy velkého kinosálu si tedy lze vychutnat výrazný zvuk a proměnit domácí poslechovou místnost v aulu plnou zvuku. Veškerá filmová zábava bude komfortnější, odpovídající potřebám uživatelů.

Reproduktorová soustava na úrovni

Díky výrobci je tento systém nastaven k získání opravdového audiofilského zvuku v domácích podmínkách, a to zcela novým způsobem. Raptor 7 je větší verzí modelu Raptor 5 a menší verzí modelu Raptor 9. Svojí výškou je druhý největší reproduktorový prvek systému, který lze využít jako přední reprosoustavu domácího kina nebo samostatně pro stereofonní systém. K vybavení náleží 25 mm vysokotónový měnič s měkkou kopulkou, která je obklopena krátkou tubou zlepšující účinnost, a duální 130 mm středotónový měnič s celulózovou membránou. Maximální akustický tlak SPL je na úrovni 110 dB.

Technická specifika a design

Více než metr vysoká skříň s bass-reflexem působí štíhle a vyznačuje se vysoce kvalitním zpracováním. Přitahuje pozornost jak v bílém, tak v černém provedení. Na povrchu je skříň zdobena dřevěným motivem, zepředu je opatřena vysoce lesklým lakem. Barvy zvýrazňující štíhlost a eleganci se přizpůsobí libovolnému prostředí. V čelní sekci jsou upevněny speciální plastové krycí mřížky, plní funkci ochrannou i estetickou, snižují nechtěný šum a eliminují zbarvení zvuku. Integrované měniče fungují na základě hliníkových cívek, jež i při vysokých úrovních hlasitosti chrání před přehřátím. Spodní pásmo se rozkládá od 40 do 20 000 Hz, impedanci udává rozsah 4 – 8 Ohm, doporučený výkon zesilovače se pohybuje od 25 do 125 W. Dělící frekvence činí 2 500 Hz. Je možné tedy připojit téměř jakýkoliv moderní AV přijímač.

Silný zvukový zážitek

Štíhlé sloupy se hodí jak do klasické, tak do moderní společnosti. Výkonem i kvalitou jsou na velmi vysoké úrovni a proto se posluchač zaslouženě může přenést do zcela jiných dimenzí, plných emocí a skvělého precizního zvukového výstupu. Součástí soustavy je také sada hrotů pro izolaci a upevnění zvuku bez vibrací, přicházejících od země. Reproduktorové soustavy Wilson jsou výsledkem úzké spolupráce týmu designérů, inženýrů a elektroakustiků z firmy Horn, což je největší distributor audio zařízení v Polsku.
¨

Video ukázka:

Výrobce WILSON
Počet pásem 2
Měniče 1x 25 mm vysokotónový, 2x 130 mm středotónový
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 40
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Dělící frekvence (Hz) 2500
Impedance (Ω) 4-8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 50
Maximální vstupní výkon (W) 180
Maximální výkon - SPL (dB) 110
Barva Bílá
Šířka (mm) 195
Výška (mm) 1010
Hloubka (mm) 300
Hmotnost (kg) 15