ZIDOO Z10 Pro

SKU
Z10-Pro
Hodnocení:
100%
8 990 Kč
Do 5 dnů

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Multimediální přehrávač Z10Pro je 4K UHD

 

ZIDOO Z10Pro je 4K UHD multimediální přehrávač nabízející silný grafický modul pro domácí kina a šestijádrový procesor RTD1619DR a velké úložiště.

Multimedální přehrávač Zidoo Z10Pro je vybaven novým chipsetem Realtek RTD1619DR hexa-core. Přehrávač podporuje Dolby Vision VS10 kvalitu obrazu a nízkou latenci Dolby Vision (LLDV).

Z10Pro je vybaven pevným hliníkovým šasi, který nese vynikající kvalitu předchozích produktů. Velký přední displej zobrazuje nastavení jasu a další funkce.

Efektivní HDD pevný disk

 

Z10Pro má dvě samostatná rozhraní SATA 3.0, která zajišťují vysokorychlostní obousměrné čtení a zápis. Vestavěný NSS patentovaný pevný disk poskytuje úložiště.

Velká paměť a interní úložiště

 

Velká paměť DDR4 s kapacitou 2GB poskytuje rychlou a plynulou odezvu přehrávání, díky které si vychutnáte zážitek z filmu i hudby. Díky kapacitě 32Gb na interním úložišti, je na přehrávači možné stahování mnoha oblíbených aplikací.

Z10Pro má mnoho rozhraní včetně HDMI vstupu, HDMI výstupu, SATA3.0, SATA3.0 interní HDD pevný disk, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 2, RCA (L+R), RCA video, Optical, Coaxial, RS232, Gigabit Lan atd.

4K UHD kvalita obrazu

 

Image engine dokáže snadno dekódovat 4K HDR obrázky, které jsou dekódovány pomocí HEVC/H.265, podporuje 3840 x 2160 60Hz výstup. Každý pixel je přirozený a vyplněný, obrázky jsou jasnější a živé i na velikých zobrazovačích.

Přehrávač Z10Pro podporuje automatické a přesné přepínání původního rozlišení a frame rate (23.976,59.94,25,30,50 a 60). Nový algoritmus automatického přepínání umožňuje dokončení přepínání frame rate předem, čímž je zajištěno plynulé přehrávání filmu.

Nový procesor pro zpracování HDR dokáže přesněji zpracovat statická metadata (MaxFall, MaxCll). Barevný kontrast je výrazný, dokonale se zobrazují světelné efekty i stíny. Algoritmus HDR na SDR pomáhá dynamicky korigovat a reprodukovat barvy na HDR filmech. také 12bitovou barevnou hloubku (68 miliard), přičemž barvy jsou živé a přechody přirozenější.

 

Video formáty

 

Model Z10Pro má věstavěný výkonný přehrávač podporující Blu-ray BD/UHD (BDMV/ISO), 3DMVC (Blu-ray, MKV), MKV, M2TS, MTS, TS, MP4, MOV, AVI, WMV, MPG, MPEG, VOB, FLV, 3GP, TP atd. Navíc se může připojit k jednotkám a pevným diskům (až 14 TB). Sítě NFS a SMB lze číst ve stejné LAN.

 

Bezdrátové přehrávání

 

Zařízení podporuje síťový protokol DLNA, videa lze pouštět z telefonu nebo tabletu na obrazovce, přičemž audio lze přehrávat synchronně na zobrazovacích zařízeních z hudební aplikace APP.

 

 • 2GB DDR4 paměť a 32GB eMMC interní úložiště podporuje plynulý chod a instalaci množství aplikací.
 • Celohliníková šasi s velkokapacitní NSS patenrovanou jednotkou HDD a zobrazovacím panelm LED.
 • Velký přední LED displej má vysoce kvalitní napájení přepínacího režimu a skryté velkokapacitní NSS patentované antény.
 • Přesnější zpracování statických metadat HDR10 (MaxFall, MaxCll), zobrazení světel a stínů s ostrým kontrastem.
 • Podpora dynamického zpracování metadat HDR10+, barvy obrázků a úrovně jasu, lze získat přesně snímek za snímkem a scéna za scénou.
 • Pokročilá technologie Dolby Vision, podporující vysoce kvalitní výstup Dolby Vision s nízkou latencí(LLDV). Světla jsou jasnější, zatímco stíny jsou tmavší a vykazují nejlepší vizuální efekt.
 • Podporuje automatický frame rate a rozlišení pro zajištění plynulého přehrávání videa.
 • Podpora připojení SATA/USB (3.5/2.5) (pevné disky až 14 TB) a externích nekódovaných disků BD/DVD/CD.
 • Podpora BD/BD3D/UHD Blu-ray navigace a komplexní MPLS struktury Blu-ray plynulé branching přehrávání.
 • Jsou podporovány téměř všechny formáty 3D videa, včetně MVC 3D (Blu-ray\MKV).
 • Podpora technologie Roon Ready, streamování hudby Spotify a DRM Widevine L1 pro vysoce kvalitní online přehrávání videa.
 • Nově upgradovaný hudební přehrávač podporuje bezeztrátové přehrávání a dekódování, přizpůsobené nastavení a personalizovaný výběr hudby. 
 • Podpora bezeztrátového zpětného přehrávání včetně SACD ISO (stereo), DSF, DFF.
 • Certifikace Control 4 chytré ovládání, pohodlné připojení k smart home
 • IOS a Android ZIDOO řídící aplikace může jednoduše ovládat přehrávače ze stejné LAN.
 • HomeTheateter.30 se zbruzu novým uživatelským rozhraním podporuje automatické skenování plakátů, vlastní klasifikace a filmové upoutávky.
 • Podporuje standardní WOL, uživatelé si mohou po zapnutí zvolit režim zapnutí nebo pohotovostní režim.
 • Podpora titulků se zvláštním efektem, stahování titulků online a podpora nucených titulků Blu-ray a MKV.

 

 

Výrobce ZIDOO
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Lokální streamování Bluetooth
Barva Šedá
Spolu to funguje
=
9 980,00 Kč
=
10 480,00 Kč
=
10 980,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)