AKCE

BLUESOUND NODE Gen 3 - Bílá

SKU
BLS.NODE.W
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 12 990 Kč
Skladem
Don't Miss Out! This promotion will expires in
Sold items
18/19 Neváhej

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Nové zážitky na obzoru

Oblíbené skladby, oblíbená hudba, příjemný poslech a to vše dohromady je téměř na dosah. Zcela nová generace síťového přehrávače hudby pro zapojení do stávajícího Hi-Fi systému může věci hodně napomoct. Další výhodou je možnost připojení k aktivním reproduktorům. Postačí jen vybrat si z ověřené elektroniky této renomované značky.

Svět streamingu

Tento produkt otevírá svět streamování hudby ve vysokém rozlišení, a není vyloučen zvuk, proudící do více místností. Tak se stává moderním doplňkem ke stávajícím Hi-Fi systémům či oblíbeným sadám napájených reproduktorů. Bluesound NODE umožní svým příznivcům objevit veškerou hudbu, která byla kdy zaznamenána, a to díky přístupu ke stovkám internetových rozhlasových stanic, desítkám streamovacích hudebních služeb nebo k vlastní digitální hudební knihovně.

Design a přednosti

Výrobce svému produktu vetknul minimalistický vzhled, což však neznamená méně schopností a předností. NODE je při své velikosti, nebo spíše nevelikosti, krásným doplňkem a navíc poměrně užitečným. Uvnitř je streamer vybaven audiofilním designem DAC, který akceptuje nejen 24-bit / 192 kHz zpracování zvuku, ale také MQA. Nechybí důležité softwarové funkce jako ovládání tónů apevný výstup hlasitosti, možnost podrobně upravit předvolby poslechu. Jak získat přístup k veškeré hudbě? Několika klepnutími do aplikace BluOS Controller pro počítače iOS, Android, Mac nebo PC - je to snadné. Operační systém NODE je integrován se stovkami internetových rozhlasových stanic a rozšiřujících služeb.

Rozumí si s ostatními

Jak přenést hudbu do zařízení? Díky HDMI eARC, Wi-Fi nebo Ethernet, Apple AirPlay 2, aptX HD Bluetooth nebo USB je možné poslouchat zvukový obsah ze streamovacích služeb, televize či vlastní hudební knihovny. Hi-Fi systém, kabelová nebo bezdrátová sluchátka připojená k RCA, optickému rozhraní TOSLINK, Bluetooth aptX HD, 3,5 mm konektoru, zařízením Apple nebo jiným přehrávačům Bluesound či BluOS – všechno bude fungovat skvěle.

Hi-Res a další pomocníci

Oceněná platforma BluOS otevírá NODE svět možností poslechu ve vysokém rozlišení v celé domácnosti. Ovládací prvky pro rychlý přístup, jako je přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a hlasitost, jsou umístěny v dotykovém panelu horní části zařízení. K dispozici je také podpora hlasových asistentů - Siri, Alexa nebo Google Voice, ale také samotné IR dálkové ovládání nebo volitelné Bluesound RC1. Aplikace BluOS Controller nabízí pokročilé ovládací prvky, včetně ovládacích prvků tónu, optimalizace výhybky subwooferu a nastavení pro modifikaci externích připojení DAC. Není vyloučena ani integrace do inteligentní domácnosti s plně funkčními ovladači pro Lutron, Elan, RTI, Crestron a další kontrolní systémy. Připojit NODE k více reproduktorům Bluesound napříč domácností umožní aplikace BluOS Controller a vytvoří tak intuitivní víceprostorový hudební systém.

Podpora

Po brzké aktualizaci softwaru lze očekávat podporu Apple AirPlay 2 či podporu dalších hlasových asistentů, která je v přípravě. Pro hlasové ovládání je nutné mít zařízení Amazon Alexa nebo Echo, které lze propojit se systémem BluOS. Zařízení přehrává hudbu z NAS (formáty MQA, FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3), cloudových hudebních služeb (Tidal včetně MQA Masters, Deezer, Spotify). Luxusně vyhlížející dotykový panel s podsvícením je nepostradatelný, stejně jako kompletní ovládání pomocí aplikace pro Android nebo iOS. Parametry zařízení (rozměry 220 x 46 x 146 mm, hmotnost 1,12 kg) se sympatickým provedením v bílé nebo černé barvě a saténově matným povrchem si vzájemně hrají do karet. Je elegantní, přiměřeně velký, pohledný a dostupný, investice do NODE znamená vsadit na dobrou kartu.

Čtyřjádrový 1.8GHz arm® Cortex™ A53 procesor32-bit/384khz premium dac designHDMI earc, optický a analogový vstupStereo analogový výstupHDMI earc, optické a analogové vstupyOptický, koaxiální & usb výstupBluos™ bezdrátový multiroom hudební systémPodpora mqa a hi-res audio streaminguPodpora airplay 2Funguje s Amazon Alexa a Google AssistantDual-band Wi-fi + Gigabit EthernetDvousměrný aptx™ hd bluetoothMožnost IR dálkového ovládání s funkcí učeníVstup pro infračervený senzor12V trigger výstupVýstup pro kabelová a bezdrátová sluchátkaVýstup pro kabelový a bezdrátový subwooferDotykové ovládání s předvolbamiČerné nebo bílé provedení
Výrobce Bluesound
Digitální vstup Optický, USB-A, HDMI
Digitální výstup Koaxiální RCA, Optický
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
THD+N (%) 0.002
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Roon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX® HD
Multiroom aplikace BluOS
Hlasový asistent Amazon Alexa, Google Assistant
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , WMA Lossless, MP3, AAC, MQA, OGG VORBIS, OPUS
Barva Bílá
Šířka (mm) 220
Výška (mm) 46
Hloubka (mm) 146
Hmotnost (kg) 1,09
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 12 990 Kč
+
=
10 980,00 Kč
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 12 990 Kč
+
=
11 480,00 Kč
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 12 990 Kč
+
=
11 980,00 Kč
Spolu to funguje
Hodnocení:
100%
Akční cena 9 990 Kč Běžná cena 12 990 Kč
+
=
11 720,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (2)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)