Monitor Audio Bronze 100 - Černá

SKU
MON001045
AKCE
Hodnocení:
100%
Akční cena 10 990 Kč Běžná cena 13 490 Kč
Do 5 dnů
Cena za pár
Spolu to funguje, Technics a reproduktory
Hodnocení:
100%
Akční cena 10 990 Kč Běžná cena 13 490 Kč
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 27 990 Kč
+
=
34 870,00 Kč
Spolu to funguje Sonos Amp a reproduktory
Hodnocení:
100%
Akční cena 10 990 Kč Běžná cena 13 490 Kč
+
Akční cena 19 990 Kč Běžná cena 20 990 Kč
+
=
32 680,00 Kč
Spolu to funguje, Marantz a reproduktory
Hodnocení:
100%
Akční cena 10 990 Kč Běžná cena 13 490 Kč
+
+
Hodnocení:
100%
Akční cena 12 590 Kč Běžná cena 13 990 Kč
=
26 270,00 Kč
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

 


Regálové reproduktory Monitor Audio Bronze 100

  • Výškový měnič C-CAM Gold Dome, vylepšený vlastností Waveguide Uniform Dispersion (UD) pro neuvěřitelně živý zvuk
  • Středobasový měnič C-CAM s aktualizovanou geometrií kužele a technologií Damped Concentric Mode (DCM), která umožňuje reproduktoru mít hlubší a plnější zvuk při zachování čisté a přesné prezentace
  • Navrženo pro výkon - optimalizovaný zážitek z poslechu hudby a filmů
  • Zadní port Hive II pro snadné umístění bez ovlivnění zvukového výkonu
  • Přední průhledná hexagonální mřížka
  • Vysoce kvalitní pozlacené bi-wire terminály
  • Pureflow postříbřená měděná vnitřní kabeláž bez kyslíku
  • Magnetické přední mřížky
  • Mohou být připevněny na zeď pomocí držáku Monitor Audio FIX-M
  • Cena za pár

 

Nově a stylově

Nová edice řady Bronze je ve srovnání s předchůdci mnohem dokonalejší. Zcela jinak navržené reproduktory, inovovaný povrch skříní, mohutnější konstrukce ozvučnic a modifikovaná výhybka zajistí zvuk, který zatlačí konkurenci stejné cenové kategorie do kouta.

 

Přednosti Bronze série

Výškový reproduktor má jedinečnou konstrukci, díky které poskytuje jemné výšky, tvar ozvučnice zajistí jejich neomezené šíření. K tomu bohaté a pevné basy s přirozenými středy, vysoká citlivost, která předpokládá dostatečný počet spolupracujících zesilovačů, a úspěch je na světě. Nově se vyrábí i v provedení white vinyl. Monitor Audio Bronze patří k vrcholům a otevírá veřejnosti nové dveře, blíže k dokonalejšímu zvuku. Šestá generace řady zahrnuje osm modelů - dva páry policových reproduktorů (Bronze 50 a Bronze 100), dva podlahových (Bronze 200 a Bronze 500), středový reproduktor (Bronze C150), prostorový reproduktor (Bronze FX), reproduktor Dolby Atmos (Bronze AMS) a subwoofer (Bronze W10), všechny završují rozsah pro použití AV.

 

Mnohem lepší reproduktory

Skvělou zprávou je, že tyto reproduktory jsou přepracovanou úpravou zaměřeny na existenci loajální ke značce Monitor Audio, a to jak z hlediska kvality zvuku, tak z hlediska jejich snahy o inovaci. Řada posouvá výkon i kvalitu výroby tak, aby vznikla nejlepší bronzová série. Starší generace bronzových reproduktorů získala ocenění a skvělé recenze, přičemž trojnásobně oceněný  Bronze 2  z roku 2015 byl dokonce zařazený do seznamu 13 nejlepších produktů Monitor Audio všech dob.

 

Co všechno je nové

Monitor Audio učinila odvážný krok. Rozměry reproduktorů jsou nové, s o něco většími ekvivalenty, než u předchozí generace. Systém je vybaven větším ovladačem - jednodílnou C-CAM kupolí, než 6,5- palcovou jednotkou dříve. Výškový reproduktor C-CAM má také jednotný disperzní vlnovod pro větší rozptyl zvuku. Je usazen za novou verzí voštinové mřížky, která byla poprvé uvedena v řadě Silver. Tato mřížka tweeteru je pro rozeznatelnost klíčová. Nové bronzové reproduktory zaujmou velmi chytrým vzhledem v kombinaci s čistými liniemi, reflexní port je přesunut dozadu. Nové povrchové úpravy mohou zazářit v bílé, černé, ořechové a šedé.

 

Zvuk na jedničku

Stereofonní zobrazování se také jeví velmi dobře s nástroji, které jsou rozhodně posouvány do pravého a levého kanálu, vokály jsou dobře zaostřené. Bronze 100 usilují o zralý hi-fi zvuk, díky kterému se vyplatí do reprosoustavy investovat. Jsou muzikální, co se týká rytmického pohonu a dynamického výrazu, do poslechových místností se vetřou snadno a už tam zůstanou. Výrobce považoval za dobré nejen vyladit stávající, vítězný design, ale posunout věci vpřed pomocí zcela nového produktu. Ihned po poslechu je zřejmé, na co se značka skutečně zaměřila, pokud jde o zvukový charakter. Domácí kino je další oblastí, kde lze s řadami Bronze a Silver směle prorazit.

 

Klíčové vlastnosti

Podstatnou část práce učiní C-CAM Gold Dome Tweeter upgradovaný s novým Waveguide Uniform Dispersion (UD) – proto ten neuvěřitelně živý zvuk. Středo-basy jsou dány aktualizovanou geometrií kuželů a technologií Damped Concentric Mode (DCM), která umožňuje reproduktoru hlubší a plnější zvuk při zachování čisté, přesné prezentace. Zadní port Hive II je vyladěný pro snadné umístění, aniž by byl ovlivněn zvukový výkon. Vzhled doplňuje  akusticky průhledná hexagonální disperzní mřížka a kvalitu zvyšují pozlacené bi-wire terminály. Pure-flow postříbřená měděná vnitřní kabeláž bez kyslíku lobuje pro nejvyšší přenos proudu v signálním řetězci.

Výškový měnič C-CAM Gold Dome, vylepšený vlastností Waveguide Uniform Dispersion (UD) pro neuvěřitelně živý zvuk

 

Představení nové řady Bronze

Výrobce Monitor Audio
Počet pásem 2
Měniče 1 x 200mm C-CAM basový / střední rozsah, 1 x 25 mm výškový reproduktor C-CAM Gold Dome s UD Waveguide
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 52 (volný prostor), 37 (v místnosti)
Frekvenční odezva do (Hz) 25,000 Hz (volný prostor), 30,000 Hz (v místnosti)
Dělící frekvence (Hz) 2200
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 87
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 100
Maximální výkon - SPL (dB) 110 (pár)
Barva Černá
Šířka (mm) 231
Výška (mm) 376
Hloubka (mm) 325
Hmotnost (kg) 7.8