BLUESOUND POWERNODE gen. 3 - Černá

SKU
BLS.POWERNODE.B
21 990 Kč
Skladem

Potřebujete poradit? Zavolejte nám...

227 272 707

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Hudba vždy a všude

Prvotřídní Hi-res je v hledáčku všech hudby milovných audiofilů, náročných posluchačů i hráčů. Streamování hudby je v této době taktéž velmi populární zábavou a hodí se k němu streamovací zesilovač společnosti Bluesound, coby zástupce nejnovější generace audio produktů.

S podporou moderních technologií

Bluesound POWERNODE jistě potěší celou novou generaci audiofilů, kteří fandí streamování hudby ve vysokém rozlišení. POWERNODE je hi-fi zesilovač, přepracovaný pro věk streamingu, který využívá komponenty audiofilní třídy s možností multi-room přehrávání hudby. Díky tomu je možné vytvořit intuitivní a inovativní hudební systém, odpovídající konceptu „stačí přidat reproduktory“. Technologické modernizace nastavují laťku v této kategorii přístrojů výš, než kdykoli předtím. Velký efekt mělo využití platformy procesoru nové generace a novější, vylepšená konstrukce DA převodníku, nový intuitivní dotykový panel s rozpoznáním přiblížení ruky. Zařízení je vyrobeno s prémiovou saténově matnou povrchovou úpravou a bonusem je větší výkon – 80 W na kanál umožňuje rozeznít širokou škálu reprosoustav.

Bluesound jako poslání

Přinést hi-fi poslech ve vysokém rozlišení do každodenního života umí a může POWERNODE. Je nejnovější perfektní kombinací zvukové kvality, moderního designu a skvělé hodnoty pro milovníky dobrého zvuku a hudby.

Audio charakteristika

Kompaktní minimalistický exteriér bezdrátového zesilovače maskuje 80 W na kanál technologií zesílení HybridDigital, prémiovým designem DAC v Hi-res rozlišení a přístupem k veškeré hudbě, která byla kdy zaznamenána, a to díky klepnutí v aplikaci BluOS Controller, ideální pro inteligentní zařízení a notebooky.

Přednosti a funkce

Oblíbená platforma koncových zesilovačů Bluesound pumpuje do každého kanálu autentický HybridDigital výkon. Umí rozhýbat vybrané reprosoustavy i s delšími kabely a pomůže z libovolné sestavy dostat maximum. Zesilovač představuje neuvěřitelnou flexibilitu pro jakoukoliv hi-fi sestavu. Souvisí s BluOS, špičkovým multi-room hudebním systémem s vysokým rozlišením, se sadou HDMI eARC, optickými a analogovými vstupy, 12 V Trigger výstupem, a také s možností sestavit domácího kino, včetně prostorového zvuku Dolby. Zbrusu nová konstrukce DA převodníku je spojena s diferenciálním výstupem. POWERNODE zvyšuje odstup signálu od šumu na -110 dB a úroveň zkreslení na pouhých 0,008%. To znamená citelné zlepšení oproti předchozímu modelu.

Vybavení na úrovni

Zesilovač využívá špičkový 4- jádrový procesor 1,8 GHz ARM Cortex A53 a 32-bit / 384 kHz prémiový design DAC, který zajišťuje bezchybné přehrávání s vysokou přesností a čistotou. Využívá připojení HDMI (ARC a eARC). K dispozici jsou možnosti digitálního, optického a analogového vstupu, kabelové a bezdrátové výstupy pro sluchátka i subwoofer. Samozřejmostí je dvoupásmová Wi-Fi, Giga-bit Ethernet a podpora 2- cestného Bluetooth aptX HD Bluetooth, na dosah je tak přehrávání hudby bez přerušení. Streaming s přístupem k internetovým rozhlasovým stanicím, cloudovým hudebním službám i k místní hudební knihovně směřuje k více přehrávačům Bluesound. Tak je možné vytvořit a ovládat plynulý audio systém pro více místností díky intuitivní aplikaci BluOS Controller. Možnost IR vstupu a dálkového učení umožňuje ovládání s pomocí volitelného dálkového ovladače Bluesound RC1. V nabídce je hlasový asistent Alexa od Amazonu a AirPlay 2, intuitivní dotykové ovládání s LED tlačítky na dotykovém panelu. Matné saténové tělo zařízení v bílém nebo černém provedení se hodí do jakéhokoli interiéru. Povrch je snadno čistitelný a vypadá skvěle.
Výrobce Bluesound
Počet kanálů 2.0
Výkon na kanál (W) 80W x 2 (do 8 ohmů)
Dynamický výkon (W) 220W (do 4 ohmů)/130W (do 8 ohmů)
THD+N (%) 0,008
Podpora impedance repro. (Ω) 8
Analogový vstup Jack (3,5 mm)
Analogový výstup RCA (Line), RCA (Subwoofer)
Digitální vstup Optický, USB-A, HDMI
Síťové připojení Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovací služby Internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Roon
Lokální streamování AirPlay 2, Bluetooth
Nadstandardní BT kodek aptX® HD
Multiroom aplikace BluOS
PCM - vzorkování (kHz) až 384
PCM - kvantování (bit) až 32
Podporované audio formáty FLAC, WAV, ALAC, AIFF, WMA , WMA Lossless, MP3, AAC, MQA, OGG VORBIS, OPUS
Barva Černá
Šířka (mm) 220
Výška (mm) 70
Hloubka (mm) 190
Hmotnost (kg) 1,78
Spolu to funguje
=
24 780,00 Kč
Spolu to funguje
=
23 980,00 Kč
=
24 480,00 Kč
=
25 180,00 Kč
Spolu to funguje
=
24 980,00 Kč
Spolu to funguje
=
25 480,00 Kč
=
26 480,00 Kč
=
26 180,00 Kč
+
Akční cena 5 390 Kč Běžná cena 5 990 Kč
=
27 380,00 Kč
Spolu to funguje
=
23 720,00 Kč
0.0
0% of 100
Napsat recenzi
5
0 % (0)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)